:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Nela Zawadzka, wokalistka znana na Mokotowie (drużyna Dawida Kwiatkowskiego) w finale Voice Kids

Nela Zawadzka, uczestniczka Voice Kids (w drużynie Dawida Kwiatkowskiego), która podbiła serca jurorów i widowni, weszła do finału. W sobotę, 24 lutego br., walczyć będzie o tytuł zwycięzcy.

Nela znana jest z występów w mokotowskim Domu Kultury „Kadr”. Właśnie tam rok temu wystąpiła z sukcesem na XI Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Śpiewa prawie od urodzenia. Mając 6 lat, wystąpiła w III Konkursie dla Dzieci i Młodzieży „Debiut”. Dziś, po czterech latach, fascynuje nas w Voice Kids. Zaśpiewała na starcie „Meluzynę” Małgorzaty Ostrowskiej. Po tym, jak odwrócili się wszyscy jurorzy, nie mogła powstrzymać łez. Pewnie również dlatego, że nie spodziewała się, iż każdy z nich będzie chciał ją zdobyć do swojej drużyny. Edyta Górniak, Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski prześcigali się w komplementach (zasłużonych!), ale dopiero po selfie zrobionym z Dawidem Nela postanowiła: - Idę do Kwiatkowskiego. Edyta Górniak, która bardzo liczyła, że Nela wybierze ją jako trenera, była wyraźnie zawiedziona.

Fot. youtube


nela zawadzka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się