:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Nie do wiary, a jednak… 101-latek na Moście Siekierkowskim prowadził auto i… zasłabł?

Nie do wiary, a jednak… 101-latek na Moście Siekierkowskim prowadził auto i… zasłabł?

Ów 101-latek miał prawo jazdy (ważne bezterminowo!), jechał oplem na Moście Siekierkowskim i nagle – sam nie wie dlaczego – uderzył w barierki energochłonne. I żyje!

Policjanci, przybyli na miejsce wypadku, nie mogli uwierzyć, że legitymowany przez nich kierowca ma… 101 lat! Zwłaszcza że wyglądał na zdecydowanie mniej, na dodatek zaś nie za bardzo chciał się udać do wezwanej – ze względu na wiek – karetki Pogotowia Ratunkowego. Ostatecznie się zgodził, choć był wyraźnie niezadowolony. Opla zabrała laweta, choć nie był specjalnie poturbowany, ale takie są przepisy, czego ponad stuletni kierowca nie był w stanie zrozumieć. My zresztą też, bo jeśli auto ma lekkie wgniecenie, a układ napędowo-nośny nie jest uszkodzony (ba, ale kto to wie na pewno?), to… kierowca musiał pojechać do szpitala, a jego auto – na policyjny parking na lawecie.


moście siekierkowskim - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się