:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C słabe, przelotne opady deszczu

Nieletni diler narkotykowy Norbert K. zatrzymany w swoim własnym mieszkaniu z marihuaną

Nieletni diler narkotykowy Norbert K. zatrzymany w swoim własnym mieszkaniu z marihuaną

17-letni Norbert K. został zatrzymany w swoim własnym mieszkaniu, gdzie zajmował się rozpowszechnianiem zabronionych substancji odurzających, czyli marihuany.

W dniu zatrzymania mężczyzny policjanci podjęli obserwację klatki schodowej bloku, w którym mieszka 17-latek. Kiedy około godziny 15:40 z mieszkania Norberta K. wyszła kobieta, kryminalni postanowili zatrzymać zarówno ją jak i mężczyznę. Karolina L. miała przy sobie półtora grama marihuany. Kobieta usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających.

17-latek był kompletnie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy w swoim mieszkaniu i nie stawiał oporu podczas zatrzymania. W jednym z pokoi policjanci znaleźli ukrytą w słoiku marihuanę, 2 wagi służące do porcjowania narkotyków oraz 340 złotych mogące pochodzić z przestępstwa, które zostały przez funkcjonariuszy zabezpieczone na poczet przyszłej kary.

Mokotowska prokuratura prowadząca śledztwo w tej sprawie postawiła już mężczyźnie zarzut handlu narkotykami. Za to przestępstwo Norbertowi K. może teraz grozić nawet 10 lat pozbawiania wolności.

Fot. Policja

 


norbert k. - komentarze opinie

 • Kryminalista - niezalogowany 2017-12-01 12:51:23

  Żeczywiscie bandyta na skalę światową 340zł i 2g

 • gość 2017-12-02 12:27:40

  Ten lachociąg Linkiewicz się kiedyś doigra...

 • ciekawy - niezalogowany 2017-12-02 15:15:12

  Czekać tylko, jak wypłynie na youtubie kolejny filmik, jak to Linkiewicz ssie pały - tym razem na komisariacie. Wysypała się na ziomeczka dziwkaszmata - kolejny lansik jej zdaniem chyba.

 • Gość - niezalogowany 2017-12-02 15:26:33

  Ale farmazony. Nie maja te psy co robić ludzie na codzień robia gorsze rzeczy a karać małolata za takie coś będziecie DEBILE

 • Pogratulować pieską - niezalogowany 2017-12-03 13:07:11

  Woww brawo panowie policjancji akcja akurat na wasze możliwości. Medal za zasługi od prezydenta i 50 zł premi od komędanta dostaliście?

Dodajesz jako: Zaloguj się