:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Nowa szkoła językowa Mała Lingua, Warszawa Mokotów, ul. Rostafińskich 1

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/ 2019 rozpoczęta

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/ 2019 rozpoczęta

W ogólnopolskiej sieci szkół dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE stawiamy na bardzo konkretne cele w procesie dydaktycznym. Od pierwszych zajęć rozwijamy u dzieci umiejętność wypowiedzi pełnymi zdaniami, przygotowując je w ten sposób do spontanicznej komunikacji, a nasza metoda zakłada wprowadzenie na zajęciach językowych do świata półbaśniowej krainy Livendell, w której mieszka magiczna rodzina Blabbersów. Inicjujemy i odgrywamy dialogi, a nasi uczniowie wiedzą, że język sytuacyjny, który ćwiczą na zajęciach ma zastosowanie praktyczne. W ten sposób docieramy do wrażliwości i emocji dziecka, aby opanowało ono pełne struktury językowe naturalnie, nieświadomie, w procesie stymulowania zmysłów. W ramach nauczania zintegrowanego na lekcjach języka obcego dzieci zdobywają wiedzę o świecie, opierając się na przyjaznej dla mózgu metodzie, jaką jest CLIL. Ważnym elementem nauczania w naszej sieci szkół jest gradacja procesu nauki czytania i pisania począwszy od najmłodszych grup przedszkolnych, w których wprowadzane jest czytanie globalne metodą Glenna Domana.

Inspirujemy podróżami, rozwijamy pojęcie tolerancji w ramach nauczania projektowego i teatralizacji. Szeroko rozumiane umuzykalnienie w metodzie MAŁA LINGUA oraz zastosowanie rytmu pozwala na skuteczne zapamiętywanie i utrwalanie struktur językowych oraz eliminację błędów. To wszystko sprawia, że dzieci bardzo chętnie i z wielką radością biorą udział w naszych zajęciach. Zajęcia przeznaczone są dla trzech grup wiekowych: dzieci 3-5 lat, dzieci 6-9 lat oraz uczniów starszych 10+.


Umów się na darmową lekcję pokazową w dogodnym dla Ciebie terminie!


info: +48 797 726 297 www.malalingua.com.pl
18.05/ 25.05/ 15.06/ 28.08/ 29.08/ 30.08/ 5.09/ 7.09/ 12.09/14.09

szkoła językowa, mała lingua, nauka angielskiego, nauka języków obcych, mokotów, nauka angielskiego dla dzieci - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się