:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Nowy Lidl na Mokotowie już otwarty!

Na mapie Warszawy pojawił się nowy sklep Lidl. Codzienne zakupy w jednej z najbardziej lubianych sieci będą mogli teraz robić mieszkańcy Mokotowa. Lidl znajduje się przy ulicy Wołoskiej 16.

W szerokiej ofercie marketu znajdą się produkty wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny „Pikok”, mięso „Rzeźnik” czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produkty z linii BIO. W ofercie Lidla znajdują się także artykuły przemysłowe.

W dniach od 16 marca do 26 marca wiele produktów objętych będzie specjalnymi promocjami, warto więc zajrzeć do nowego Lidla.

Lidl przy ul. Wołoskiej 16 otwarty będzie w godzinach: Poniedziałek – sobota: 7:30 – 22:00, Niedziela: 9:00 – 20:00.

 


Miejsce zdarzenia mapa Mokotów Warszawa


Nowy Lidl na Mokotowie już otwarty! komentarze opinie

  • Ania - niezalogowany 2017-04-06 19:26:48

    Dzień dobry, Cieszę się ze na Mokotowie mamy wreszcie Lidla. Myślę że wiele osób na to czekało. Jestem świeżo po zakupach typu zaopatrzenie tygodniowe i od razu nasunęło mi się pytanie, do kogo kierowany jest ten sklep? Mam wrażenie że nacisk postawiono na klientów typu maślanka i grahamka, czyli trzy rzeczy na krzyż. Nie sposób zrobić zakupy na tydzień w godzinę, tyle czasu na ile przewidziano darmowy parking. Byłam z listą, naprawdę się sprezalam, ale pokonaly mnie 15 minutowe kolejki do kas. Za przekroczenie czasu o 10 minut zapłaciłam 5 zlotych, Pięć Złotych! To jest równowartość 1% kwoty którą wydałam. Nie rozumiem dlaczego mam mieć gorzej niż klienci którzy wydają mniej? Zatem ponawiam pytanie, czy Lidl mokotowski ma target na drobne zakupy? Tylko bułki na śniadanie a duże zakupy w pobliskim galmoku? Biznes plan do przemyślenia. Pozdrawiam, Wierna klientka

Dodajesz jako: Zaloguj się