:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Od 12 sierpnia do nocy z 14 na 15 sierpnia metro dojeżdżać będzie tylko do stacji Wilanowska

Od 12 sierpnia do nocy z 14 na 15 sierpnia metro dojeżdżać będzie tylko do stacji Wilanowska

Zarząd Transportu Miejskiego wyjaśnia, że owo wstrzymanie ruchu między Wilanowską a Kabatami spowodowane jest „pracami nad unowocześnianiem systemu sterowania ruchem pociągów metra i kontroli dyspozytorskiej”.

Co by to nie miało oznaczać, jedno jest wiadome: z Mokotowa na Ursynów trzeba się będzie przemieszczać komunikacją zastępczą głównie.

Autobusy zastępcze o oznakowaniu ZM1 maja kursować co 5 minut w weekend i co 3 minuty w dzień powszedni.  Będą się zatrzymywać na przystankach przy stacjach metra na następującej trasie: Os. Kabaty 04, al. KEN – al. Harcerzy Rzeczypospolitej – Rolna – al. Wilanowska – Puławska – Metro Wilanowska 02. Z powrotem trasa biec będzie tak: Metro Wilanowska 02 – Puławska – Domaniewska – Nowobukowińska – Rolna – aż do Kabat.

Funkcjonować też będą przystanki Metro Kabaty 01, Metro Natolin 03, Metro Imielin 03 i 04 w alei KEN oraz Metro Wilanowska 69.

Fot. warszawa.wikia.com

od 12 sierpnia do nocy z 14 na 15 sierpnia metro dojeżdżać będzie tylko do stacji wilanowska - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Komunikacja, - więcej informacji