:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Orange Warsaw Festival na Torze Służewieckim trwa. Dziś drugi dzień i Florence + The Machine!

Wczoraj (1 czerwca br.) wystąpili tacy wykonawcy jak Dua Lipa i Sam Smith, dzisiaj (2 czerwca br.) Florence + The Machine i Tyle, The Creator. Orange Warsaw Festival trwa…

Cudowna atmosfera, tysiące ludzi. Czwarty już z kolei Orange Warsaw Festival zgromadził naprawdę znakomite gwiazdy. Oprócz już wymienionych na scenie pojawili się lub pojawią Dua Lipa, LCD Sound System, Sam Smith, Taco Hemingway czy Ralph Kamiński.

Janek Brzozowski (19 l.) z Mokotowa i jego ojciec Krzysztof (50 l.) są razem na festiwalu już po raz czwarty. Dla nich to nie tylko muzyczne przeżycie (obaj są fanami Florence), ale także atmosfera.

- Ludzie tu się uśmiechają do siebie, są pogodni, weseli, zawiązują spontanicznie grupy oklaskujące, wspierające artystów śpiewem – mówi Janek. – Super. Chciałoby się tak na co dzień. To jest naprawdę chwila oddechu od codzienności!

Ojciec Janka to potwierdza i mówi, że poza Florence oczekuje też Taco Hemingwaya, którego obaj są fanami. – Nic dziwnego – mówi bardziej rozmowny Janek – obaj jesteśmy spod znaku Lwa, tak jak Taco, czyli Filip Szcześniak. A Florence jest z 28 sierpnia, zaraz po Lwie, ale jak sama mówi, nigdy nie czuła się Panną, tylko Lwem. Podobno urodziła się tydzień wcześniej, tylko tata tak balował ze szczęścia, że dopiero po siedmiu dniach udało mu się dotrzeć do odpowiedniego urzędu.

Obaj panowie Brzozowscy czekają też na Mery Spolsky. Ona wprawdzie Skorpion, ale ten znak Zodiaku reprezentuje z kolei żona p. Krzysztofa, która dołączy do swych mężczyzn właśnie na występ tej gwiazdy.

Dojazd na festiwal komunikacją miejską jest najbardziej wygodny i szybki. Funkcjonują specjalne linie autobusowe: 300 i DO METRA, które kursują między stacją metra Wilanowska a Wyścigami już od godziny 14.30 do 23, a także po 23 - by rozwieźć uczestników imprezy do domów. Częściej kursuje też metro. Do godziny 3.15 składy podjeżdżają na stację Ursynów mniej więcej co siedem - osiem minut.

Na zdjęciach w kolejności: Florence, Tyler, Sam Smith, LCD Sound System, Ralph Kamiński, Mery Spolski, Taco Hemingway

Fot. OWF

 


orange warsaw festival - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się