:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

Ostatnio zainteresowały mnie paski wybielajace po domowemu

 • Instrukcja stosowania pasków crest
  Instrukcja stosowania ...
 • Opakowanie pasków crest
  Opakowanie pasków crest
 • Paski Crest Whitestrips
  Paski Crest Whitestrips

Ostatnio zainteresowało mnie domowe wybielanie zębów zamówilem więc dla siebie pakiet 14 pasków i już po 5 dniach było widać niesamowite efekty. Byłem zdumiony jak bardzo może zmienić się kolor zębów po tak krótkim czasie. Teraz żałuję, że nie wziąłem opakowania z 28 paskami, ale zamówie sobie je po prostu później. Efekt mega, jestem bardzo zadowolony i szczerze się do Was uśmiecham!

Wybrałem paski Crest, bo przeczytałem, że mają największe stężenie nadtlenku karbamidu, czyli praktycznie jedynej substancji, która naprawdę działa. Nie chciałem bawić się w półśrodki, więc wybrałem wlaśnie je po przeczytaniu wielu recenzji i opinii. Nie zawiodłem się.

Samo używanie pasków było banalnie proste. Ich noszenie nie było uciążliwe, czy też bolesne. Najtrudniejszą rzeczą było utrzymanie białej diety. Polecam ją każdemu, kto wybiela zęby, bo w trakcie wybielania zbierają one wszytkie kolory z pożywienia. Ogólnie jednak nie była to dla mnie katorga - poznałem nowe smaki i produkty. Kto by pomyślał - dzięki paskom wybielającym!

Polecam każdemu taką odmianę. Gdy już raz użyjesz pasków wybielających, to już nigdy nie będziesz mógł zrozumieć jak do tej pory żyłeś z tak żółtymi zębami!


Ostatnio zainteresowały mnie paski wybielajace po domowemu komentarze opinie

 • Kapcer Ski 2017-12-26 12:40:31

  Paski kupiłem na http://www.crestpolska.pl

Dodajesz jako: Zaloguj się