:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Po czym poznać najlepszego menedżera?

Literatura, poznać najlepszego menedżera - zdjęcie, fotografia

Jest wiele atrybutów, które wyróżniają dobrego menedżera: nowoczesny laptop, eleganckie pióro, modny telefon... To, czym otacza się na co dzień, często decyduje o jego profesjonalizmie i pozytywnie wpływa na jego wizerunek.

Wystartowała kampania wizerunkowa magazynu „Harvard Business Review Polska”. Zgodnie z ideą kampanii prezentowany jest on nie tylko jako atrybut najlepszego menedżera, ale przede wszystkim jako źródło wiedzy na najwyższym, światowym poziomie, którą przełożyć można bezpośrednio na praktykę biznesową polskich firm. Magazyn zawiera wyselekcjonowane teksty autorstwa światowych ekspertów i autorytetów, ułatwiające menedżerom zarządzanie sobą i innymi.

Magazyn i skupione wokół niego środowisko niezwykłych ludzi - międzynarodowej sławy autorów, prelegentów konferencyjnych, znakomitych trenerów, liderów i ekspertów – to wspólny mianownik moich pasji. Na jego łamach znajduję nie tylko pasjonujące studia przypadków, ale i narzędzia, dzięki którym inspiracja przekształca się w praktykęprzekonuje Paweł Motyl, współtwórca i dyrektor Leadership Lab.

Kampania połączona jest w wprowadzeniem nowej oferty prenumeraty. W każdym z trzech nowych pakietów magazyn dostępny jest w formie online oraz zawiera 30% rabat na szkolenie i konferencje organizowane przez redakcję oraz wydawcę magazynu (ICAN Institute).

Więcej informacji na temat kampanii znaleźć można na stronie czytamharvard.pl.

 

Po czym poznać najlepszego menedżera? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się