:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

#Póki? – taki napis pojawił się na kilku mostach i wiaduktach w Warszawie, w tym na Mokotowie

Jak podaje portal tosiedzieje.pl, #Póki? to może być kampania społeczna oparta na motywie z 2001 r. promującym przy pomocy słowa „póki” jedną z organizacji chroniących środowisko. Hasło brzmiało wtedy: „Poczuj, szanuj, PÓKI SĄ”.

Druga teoria mówi o promocji jakiegoś nowego portalu, a trzecia… Banery nie zgadzają się z żadną promocją prowadzoną do tej pory, ponadto 2 listopada to słaba data do promowania czegokolwiek (mało ludzi w Warszawie). Wyglądają mało profesjonalnie, zbyt mało na firmę komercyjną, która chce zrobić większą akcję marketingową. Więc albo jest to zamysł promocji albo też robi to organizacja, która ma na celu coś komuś przedstawić. Jest dzisiaj dzień zaduszny więc bardzo możliwe, że ma to coś wspólnego właśnie z tym dniem. Sprawa rozwiąże się na pewno za kilka godzin”.

Pożyjemy, zobaczymy… Na razie za wspomnianym portalem publikujemy powyższe przypuszczenie oraz zdjęcia jego czytelników: Zuzy, Krzycha i Marty…

Fot. tosiedzieje.pl

 

#póki? - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się