:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google

Pozycjonowanie stron z firmą Internetica. Profesjonalizm i przyjazna atmosfera.

Każda firma nieustannie poszukuje nowych klientów i rynków zbytu dla swoich towarów oraz usług. Niezależnie czy działa na rynku lokalnym, krajowym, czy międzynarodowym, jednym z najważniejszych elementów biznesowej układanki jest kwestia dotarcia do jak największej liczby potencjalnych klientów. Sposobów, czy kanałów to umożliwiających jest bardzo wiele. Jak jednak wybrać ten, który będzie najbardziej korzystny, opłacalny i gwarantujący wymierne efekty?

Odpowiedź jest bardzo prosta - Internet. W dobie gdy medium to stało się nierozerwalnym elementem naszego życia, to jednocześnie dało nieograniczone wręcz możliwości dotarcia do ogromnej ilości użytkowników, którzy de facto często sami sygnalizują swoje potrzeby i preferencje. Wystarczy im więc wyjść naprzeciw oraz podać odpowiednie rozwiązanie, które będzie dla nich ciekawe, zachęcające i unikalne.
 Reklama internetowa jako skuteczny sposób na pozyskanie klientów
 

No dobrze, ale w jaki sposób mam dotrzeć do tych wszystkich użytkowników, którzy mogą zostać moimi klientami - mógłby się ktoś zapytać. Odpowiedzią jest reklama internetowa, najszybciej rozwijająca się i rosnąca gałąź z całego rynku reklamy. Rok do roku nakłady na promocję online dynamicznie rosną, co jasno pokazuje, jak ważnym medium dla reklamodawców stał się Internet. Zdaniem IAB reklama internetowa na przełomie 2018/2019 roku zepchnie reklamę telewizyjną z pozycji lidera (w przypadku gdy dynamika nie zacznie odwracać się na korzyść TV), wyprzedzając ją pod względem przeznaczanych nakładów.
 

Pozycjonowanie stron jako skuteczna alternatywa dla innych form reklamy
 

Reklamować i promować się w Internecie można na wiele sposobów. Na pewno jednym z najbardziej efektywnych, a jednocześnie relatywnie tanich (w porównaniu do innych form reklamy) jest pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google, z której w Polsce korzysta 93,34% internautów. Z tego też względu każdej firmie powinno zależeć na jak największej widoczności w Internecie, co w konsekwencji zacznie przekładać się na coraz większą ilość klientów. 
 

Czy pozycjonowanie stron to forma promocji dla każdego? Zdecydowanie tak - mała, średnia, czy duża firma lub korporacja w równym stopniu może skorzystać z zalet tej formy reklamy internetowej. Widoczność w wyszukiwarce Google na wysokich pozycjach po prostu gwarantuje, że naszą stronę będzie odwiedzać o wiele więcej użytkowników niż w przypadku gdy będzie ona zupełnie niewidoczna.

 

Wysoki pozycje w wyszukiwarce Google to gwarancja większej ilości odwiedzających naszą stronę
 

Z przeprowadzonych badań wynika, że wyniki z pierwszej strony wyszukiwarki Google generują ponad 90% ruchu na witryny internetowe. Na kolejne strony przechodzi już znikoma liczba użytkowników. Dlatego bardzo ważne jest żeby nasza strona był widoczna jak najwyżej w naturalnych wynikach wyszukiwania na jak największą ilość fraz kluczowych, które użytkownicy wpisują poszukując konkretnych usług i produktów. Pozycjonując naszą stronę internetową wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, dając im dokładnie to czego szukają.

 

 

pozycjonowanie, seo, google, pozycjonowanie stron, profesjonalnie, tanio, social media, warszawa, facebook, domena - komentarze opinie

  • gość 2018-09-11 09:48:48

    Proces pozycjonowania wymaga w dużej mierze wysokiej jakości contentu, a taki można zapewnić sobie jedynie z pomocą wykwalifikowanego copywritera, który napisze dla nas stosowne teksty branżowe i opatrzy je stosowną stylistyką. Ciekawie opisali to w tym artykule http://biznes-go.pl/artixen-net-o-roli-copywritingu-w-procesie-pozycjonowania/

  • Remek - niezalogowany 2018-09-19 11:57:25

    mi pomogła dopiero współpraca z http://www.agencja.calisia.pl/ samemu można jeszcze dużo zepsuć

Dodajesz jako: Zaloguj się