:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Przed Mistrzostwami Świata w Rosji Grzegorz Krychowiak u fryzjera na Baboszewskiej?

Przed Mistrzostwami Świata w Rosji Grzegorz Krychowiak u fryzjera na Baboszewskiej?

No, może nie dosłownie, ale właśnie tutaj wszyscy fani Krychowiaka, którzy mają wystarczająco bujną czuprynę i chcieliby „zrobić się” na wzór ich idola, mają taką szansę: to Salon Fryzjerski Męski na ul. Baboszewskiej 1 - miejsce jak znalazł.

Grzegorz Krychowiak uchodzi w reprezentacji piłkarskiej Polski za najlepiej ubranego i… uczesanego. Faktem jest, że przywiązuje do tego szczególną wagę. Najlepsze marki garniturów, koszul i płaszczy. Najlepsze marki butów, spodni i pasków. Najwykwintniejsze zegarki. No i fryzura…

Wyobraźcie sobie, że nasza reprezentacja piłkarska ma swojego nadwornego fryzjera. Jest nim Marek Sajewicz, który przed każdym meczem (i po) układa fryzury piłkarzom. Grzegorz Krychowiak w czasie pierwszego kontaktu precyzyjnie opisał panu Markowi, jak ma wyglądać jego fryzura, a ten doradził mu, jakiego żelu z filtrem przeciwsłonecznym ma używać, żeby jego włosy, przesuszone hiszpańskim upałem, mogły się szybko regenerować.

Moda na fryzurę Krychowiaka zatacza coraz szersze kręgi. W Elblągu jest nawet zakład, który tak się reklamuje: „U nas uczeszesz się jak Krychowiak” i kasuje za tę usługę 200 zł. W Salonie Fryzjerskim Męskim przy ul. Baboszewskiej 1 tak drogo nie kasują, a „delikwent” wychodzi jak prawdziwy Krychowiak. 

Fot. Facebook

grzegorz krychowiak - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się