:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

Przy ul. Suwak 3, w sercu Mordoru, wprowadzisz się w rok 2018 przy muzyce z lat 70-90!

Przy ul. Suwak 3, w sercu Mordoru, wprowadzisz się w rok 2018 przy muzyce z lat 70-90!

Szukacie miejsca na sylwestrową zabawę? Już nie musicie! Mamy dla Was niesamowitą ofertę blisko domu! Znacie to uczucie kiedy wyczerpani po całonocnej imprezie musicie jechać kilkanaście (albo o zgrozo kilkadziesiąt) kilometrów aby dotrzeć do swojego domu? Wszyscy wiemy, że to najtrudniejsze chwile po godzinach na parkiecie i paru kieliszkach szampana.

Dlatego poszukując ofert sylwestrowych warto skupić się na tych blisko. Taką właśnie mamy! Na naszym Mokotowie świetna impreza tuż obok!

"Love me now in 2018" to wyjątkowy Sylwester dla singli (i nie tylko, bo w objęciach ukochanej osoby tutaj również będzie bawić się świetnie).

W mega klimatycznym lokalu przy ul. Suwak 3 każdy znajdzie swoje miejsce. Trzy strefy: do tańca, ostudzenia emocji - chillout i rozmów w ciszy, bo tych też z pewnością nie zabraknie po harcach na parkiecie.
To już piąta edycja tej niesamowitej imprezy, która z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie nie tylko mieszkańców samego Mokotowa. Dlatego nie czekajcie na ostatni moment aż zabraknie biletów. Rezerwujcie miejsca już teraz!

warszawa-sylwester.com

Kup bilet teraz!

 


przy ul. suwak 3, w sercu mordoru, wprowadzisz się w rok 2018 przy muzyce z lat 70-90! - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się