:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Rafał Brzozowski widywany jest często w Galerii Mokotów. Bo to blisko Woronicza? Nie tylko dlatego!

Tak, tak. Rafał Brzozowski zwyciężył w castingu na prowadzącego show "Jaka to melodia?", a wyląduje w „Kole Fortuny”, hitowym programie TVP2. Telewizja publiczna potrzebuje bowiem znanych gwiazd. Traci lawinowo na oglądalności. Czy Rafał B. przyczyni się do zahamowania totalnego spadku?

Tego nie wie nikt. Na razie – jak donosi „SE” – uwielbiany przez młodzież piosenkarz dobrze wypadł na castingach do nowej serii programu „Jaka to melodia?”. Jednak gdy dogadano się ze starym prowadzącym Robertem Janowskim, władze TVP nie chciały zostawić go z niczym. Reaktywacja „Koła” to będzie dla niego wyzwanie i jednocześnie trampolina do sukcesu.

Rafał Brzozowski ma wszystko, jak w przedwojennej piosence – charme, wdzięk i styl. Nawet takim chyba jest na co dzień. Nie stylizuje się na przedwojennego barda, ale jest w nim jakaś nutka nostalgii, która powoduje, że babcie i ich wnuczki przepadają za nim.

W przeszłości „Koło fortuny” gościło na antenie w latach 1992-1998 i 2007-2009. Pierwszym prowadzącym był Wojciech Pijanowski (66 l.).

Rafał będzie miał blisko do Galerii Mokotów, pracując na Woronicza… Wspomnienia? Trzy lata temu tu właśnie zakochał się ostatecznie na zabój w swojej aktualnej dziewczynie. Brał udział w evencie Męskie Gotowanie, Anna Tarnowska razem z nim (jako widz wprawdzie), ale potem zaiskrzyło już na całego. A kim jest Ania? II wicemiss świata studentek (!), którą została w 2010 r.

Przyjaciele Rafała śmieją się, że w tym związku role się odwróciły: to on trafił przez żołądek do jej serca…
Fot. rafalbrzozowski.pl, skomentowani.pl


rafał brzozowski widywany jest ostatnio w galerii mokotów. bo to blisko woronicza? nie, nie tylko! - komentarze opinie

  • Mateusz - niezalogowany 2018-05-02 19:17:52

    Rafale spotkamy się

Dodajesz jako: Zaloguj się