:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Robert Janowski z przyjaciółmi będzie świętował 20-lecie teleturnieju „Jaka to melodia?” na Torwarze

Robert Janowski z przyjaciółmi będzie świętował 20-lecie teleturnieju „Jaka to melodia?” na Torwarze

„Jaka to melodia?” to jeden z najdłużej emitowanych w Polsce teleturniejów, obok „Familiady” i „Jednego z dziesięciu”. 21 października br. na Torwarze odbędzie się jubileuszowy koncert.

Pierwszy odcinek wyemitowany został przez TVP 4 września 1997 roku, a od tamtej pory tych odcinków nagrano już ponad 3600. Od samego początku gospodarzem "Jaka to melodia?", której pierwowzorem był amerykański "Name that Tune", jest Robert Janowski, piosenkarz, kompozytor, poeta i aktor, z wykształcenia lekarz weterynarii. Kilka miesięcy temu przyszłość programu zawisła jednak na włosku.

- Rzeczywiście tak było, ale wszystko skończyło się szczęśliwie – przyznaje Janowski. - I nie chcę już do tego wracać. Strony poszły po rozum do głowy i rozsądnie doszły do wniosku, że zmiany nie byłyby dobre ani dla Telewizji Polskiej, ani dla producenta zewnętrznego. W związku z tym świętujemy sobie spokojnie dwadzieścia lat.

Świętować będzie też można 21 października na warszawskim Torwarze, gdzie odbędzie się jubileuszowy koncert. Wystąpią Oceana, Lou Bega, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Kayah, Margaret, Golec uOrkiestra, Sound 'n' Grace, zespół taneczny Agustina Egurroli i Anna Głogowska. - Pojawi się też cała ekipa "Jaka to melodia?", naprawdę niezwykłe głosy, które od lat ułatwiają mi tę robotę i uważam, że śpiewają wiele piosenek lepiej niż w oryginale – zachęca Robert Janowski, który także wykona kilka piosenek.

Źródło: Onet.pl

Fot. tvp.pl


robert janowski z przyjaciółmi będzie świętował 20-lecie teleturnieju „jaka to melodia?” na torwarze - komentarze opinie

  • gość 2017-10-13 09:53:36

    To chyba bardziej stypa.

Dodajesz jako: Zaloguj się