:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Sam sobie wypłacił należne mu wynagrodzenie, „przejmując” sprzęt pracodawcy

Sam sobie wypłacił należne mu wynagrodzenie, „przejmując” sprzęt pracodawcy

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy prowadzących tę sprawę, Józef J. okradł swojego pracodawcę, ponieważ ten nie rozliczył się z nim za wykonane usługi.

Do zdarzeń doszło w krótkich odstępach czasu w listopadzie tego roku. Z terenów budowy, na których pracował Józef J. zginął telewizor, komputer, elektronarzędzia i echosonda. Pokrzywdzony oszacował swoje straty na ponad 16 000 złotych.

Pierwsze podejrzenia padły na jednego z pracowników. Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w jednej z podwarszawskich miejscowości zatrzymali Józefa J., który przyznał się do kradzieży jednego z przedmiotów.

26-latek stwierdził, że ukradł poziomicę, ponieważ jego pracodawca nie wypłacił mu wszystkich należnych pieniędzy. Mężczyzna wstawił sprzęt do lombardu i dostał za niego 300 złotych.

Policjanci postawili Józefowi J. zarzut kradzieży, za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

 


sam sobie wypłacił należne mu wynagrodzenie, „przejmując” sprzęt pracodawcy - komentarze opinie

  • gość 2017-11-29 16:41:39

    ale pracodawca jest nadal czysty :) to jest Polska

Dodajesz jako: Zaloguj się