:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Służewski Dom Kultury otrzymał Nagrodę Architektoniczną Prezydenta Warszawy

To jest powód do dumy. Służewski Dom Kultury, o którym pisaliśmy tu niedawno, otrzymał właśnie Nagrodę Architektoniczną Prezydenta Warszawy. I jest za co.

Ta nagroda została przyznana w dziedzinie „architektura użyteczności publicznej – obiekt publiczny”. Wszyscy, którzy już odwiedzili nowo otwartą siedzibę domu kultury na Służewie, wiedzą, że obiekt wart jest pochwał – nie tylko za swój wygląd, ale i za wewnętrzną użyteczność. A wszystko to zostało zaprojektowane przez zespół WWAA i 307kilo w składzie: Marcin Mostafa, Natalia Paszkowska, Jan Sukiennik, Maciej Kleszczewski, Wojciech Piwowarczyk, Anna Zawadzka. Autorzy współpracowali z Michałem Nocuniem z BURO HAPPOLD. Nagrodzeni architekci otrzymali dyplomy i specjalną statuetkę. Obiekt nagrodzony zaś zaopatrzony zostanie niebawem w specjalną tablicę upamiętniającą ten fakt. Będzie też album i wystawa, na której – obok naszego laureata – przedstawieni zostaną inni nagrodzeni.

Warto też powiedzieć, ze inwestorem budowy domu kultury była Dzielnica Mokotów.

 


Służewski Dom Kultury otrzymał Nagrodę Architektoniczną Prezydenta Warszawy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się