:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Sprawa banerów z napisem #Póki? została wyjaśniona. To kibice Legii Warszawa…

Tak właśnie kibice Legii Warszawa postanowili uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości, zwracając swą akcją #Póki? na to, iż śpiewając hymn Polski nieprawidłowo używamy w tekście słowa „póki” zamiast „kiedy”…

Na meczu Legii z Górnikiem Zabrze na stadionie pojawiły się ogromne płachty (patrz zdjęcie) z napisem odnoszącym się do tego ogólnopolskiego problemu. Akcja #KiedyMyŻyjemy ma zwrócić uwagę na fakt, że Polacy niepoprawnie śpiewają nasz hymn.

Również piłkarze wzięli udział w tej akcji. Wyszli przed meczem na boisko w koszulkach z napisem #KiedyMyŻyjemy.  Trybuny nie pozostały dłużne. Pojawiły się na nich ogromne transparenty z informacją o akcji. Następnie sektory odśpiewały cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego z użyciem poprawnych słów.

I tak akcja #Póki? została wyjaśniona. Mówimy szczerze: takie akcje kibiców Legii Warszawa podobają nam się zdecydowanie bardziej…

Fot. Twitter

 


#póki? - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się