:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Syta 38: myjnia ręczna i serwis opon i… właściciel, który gwarantuje jakość

Ta myjnia i serwis opon znajdują się na ul. Sytej 38. Właścicielem jest pan Adam Szelenbaum, który gwarantuje, że z jego zakładu wyjdziemy zadowoleni. Byliśmy, sprawdziliśmy. Prawda!

Widok właściciela, który sam wykonuje wszystkie prace przy samochodach, jest już dość rzadki. Zwykle widzi się go w kantorku albo w ogóle się go nie widzi. Pan Adam ma jednak inną filozofię:

- Wszystko zależy od charakteru właściciela i jego kalkulacji, również finansowych. Rynek jest trudny, koszty zatrudnienia spore, więc jeśli masz coś zrobić dobrze i tanio, zrób to sam.

I jest to filozofia ze wszech miar dla klienta przyjazna, zwłaszcza że np. w myjni nie tylko chodzi o dokładność i błysk, ale przede wszystkim też o to, aby karoseria nie była niszczona pod wpływem rozlicznych chemii. Chemii u Pana Adama jest jak na lekarstwo, a on sam, zanim cokolwiek zrobi przy samochodzie, uzgadnia z klientem dokładne warunki usługi.

- Sam wiem – mówi – jak ważne jest indywidualne podejście do klienta. Jak ważne jest poznać dokładnie jego potrzeby w tym właśnie momencie usługi i… spełnić je, rzecz jasna. Jakość to jest to, czego sam mogę dopilnować najlepiej.

Przyglądaliśmy się i myciu, i wyważaniu kół przez Pana Adama. I rozmawialiśmy z klientami. Rzadko – naprawdę! – widzi się zadowolone dwie strony kontraktu – właściciela i klienta.

Zdajemy sobie sprawę, że napisaliśmy laurkę, ale to miejsce – myjnia i serwis opon przy ul. Sytej 38 w Wilanowie – na to zasługują. Warto czasami podjechać trochę dalej…

Fot. Paweł Małaczewski

 

syta 38: myjnia ręczna i serwis opon - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się