:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

To, co Piotr Guział zapowiadał w sprawie przedłużenia Woronicza, właśnie się dzieje…

Piotr Guział na specjalnie zwołanej kilka dni temu konferencji prasowej opowiadał o tym, jak to on i jego obecny pryncypał Patryk Jaki przedłużać będą ul. Woronicza, kiedy tylko zasiądą w ratuszu.

Już w czasie tej konferencji dziennikarze zwracali uwagę perrorującemu kandydatowi na wiceprezydenta, że za jego plecami właśnie to się dzieje. Dzisiaj postanowiliśmy pokazać państwu teren, który od kilku tygodni jest przygotowywany po plac budowy dla nowej Woronicza między Etiudy Rewolucyjnej a Żwirki i Wigury.

Po publikacji wcześniejszego materiału o konferencji prasowej Piotra Guziała zadzwonił do nas sam zainteresowany, wyjaśniając, że to, co było widać za jego plecami, to budowa hotelu. Tak, hotel w pobliżu drogi też powstanie. Ale - jak widać na zdjęciach naszego fotoreportera - trwają prace związane z wycinką drzew i przygotowaniem terenu pod budowę przedłużającą Woronicza. Potwierdziła to rzeczniczka Urzędu Dzielnicy Monika Chrobak- Budzińska.

Prace więc się rozpoczęły i mają być zakończone w połowie 2020 r.

Fot. PAWEŁ MAŁACZEWSKI


woronicza - komentarze opinie

  • gość 2018-09-27 19:08:02

    Tak a Szanowny Pan redaktor nie dodał że była to obietnica wyborcza HGW z 2006 roku :) szybko się za to wzięli

  • gość 2018-09-29 09:31:30

    ale się wzięli

Dodajesz jako: Zaloguj się