:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

To nie był jeż z mokotowskich parków, ale jego śmierć poruszyła nas niezwykle, bo to mógł być on!

To nie był jeż z mokotowskich parków, ale jego śmierć poruszyła nas niezwykle, bo to mógł być on!

Wczoraj opublikowaliśmy fotkę jeża wędrującego sobie między Parkiem Szustrów a Morskim Okiem. Dziś dostaliśmy od Straży Pożarnej film, który pokazuje bezmyślność człowieka, przez którego podobny do naszego jeż zginął w straszliwych męczarniach.

Straż Pożarna pisze: W tym tygodniu interweniowaliśmy już kilkunastokrotnie, wysyłając zastępy do pożarów traw. Apelujemy i przypominamy to jest siedlisko życia!” I załącza film, który zawiera sceny przemocy człowieka. Czy tak naprawdę ciężko sobie wyobrazić – piszą dalej strażacy – że wśród wypalanych traw mogą być zwierzęta? Słyszeliście kiedyś krzyk palącego się jeża albo widzieliście agonię takiego na wpół spalonego zwierzaka? Zapraszamy…”
Co pokazuje film?

Poparzony jeż został zabrany przez strażaków do remizy. Następnie Eko Patrol SM zawiózł go do ośrodka rehabilitacji zwierząt „Marysieńka” w Wawrze. Według słów personelu dotarł do nich już martwy.

Popatrzcie sobie:

https://www.facebook.com/BadYunior/videos/10213881843231789/UzpfSTUxNTgxNzk4MjA4ODg4NDo2MjkzMDc3NjQwNzMyMzg/

Fot. moon.pl

Czytaj też:

https://imokotow.pl/artykul/jez-na-wiosennym-spacerze/237927

 

jeż - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się