:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Trening piłkarski dla Krystiana – pomóż, jeśli przekona Cię ten wpis z Facebooka

Trening piłkarski dla Krystiana – pomóż, jeśli przekona Cię ten wpis z Facebooka

Pani Justyna Komendowska zamieściła na naszym profilu na Facebooku – „Bezpieczny Mokotów” – następujący wpis: „Kliknij tutaj i wesprzyj trening piłkarski dla Krystiana”.

Oto ten wpis:

„Krystian ma 13 lat, pochodzi z biednej rodziny, wychowuje go tylko Mama. Sytuacja w domu jest bardzo trudna. Krystian jest bardzo lubiany przez rówieśników i wdzięczny za każdą pomoc. Chłopak uwielbia piłkę nożną, ale nie ma szans, żeby chodził na płatne treningi, zapłacił za strój, a tym bardziej wyjeżdżał na obozy piłkarskie. Są to koszty daleko przewyższające możliwości Jego Mamy. Patrzymy zawsze, jak siedzi na trybunach i kibicuje meczom, w których sam nie może brać udziału. Dlatego wraz z kuratorem sądowym rodziny oraz trenerem Robertem Szopa zdecydowaliśmy się zorganizować zbiórkę publiczną dla Krystiana na roczne treningi (12 miesięcy x 100zł), strój piłkarski (100zł) oraz obozy wakacyjne i zimowe. Zebrane fundusze zostaną przekazane wprost do organizatora zajęć. Jeśli ktoś chciałby Chłopcu pomóc bezpośrednio, także ogromnie dziękujemy i prosimy o kontakt z organizatorem zbiórki. Zachęcamy do pomocy i udostępniania naszej prośby! DZIĘKUJEMY!!! https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png

Więcej na:

https://pomagam.pl/treningKrystiana

 

 

 


trening piłkarski dla krystiana - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się