:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Ukradł telefon, oddał telefon, a potem zaatakował nożem. Może posiedzieć 10 lat…

Kradzieże i rozboje, Ukradł telefon oddał telefon potem zaatakował nożem Może posiedzieć lat… - zdjęcie, fotografia

Kamil U. zabrał koledze telefon, między mężczyznami doszło do sprzeczki, podczas której 29-latek dwukrotnie ugodził pokrzywdzonego nożem w brzuch. Napastnikowi za to, co zrobił, zgodnie z kodeksem karnym, grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy, kiedy grupa znajomych wracała z pubu do domu. Między pokrzywdzonym a Kamilem U. doszło do sprzeczki. Poszło o telefon, który 29-latek zabrał pokrzywdzonemu. Kiedy mężczyzna upomniał się o swoją własność, Kamil U. oddał mu aparat, lecz chwilę potem zaatakował go i dwukrotnie ugodził nożem w brzuch.

Zakrwawiony mężczyzna upadł na chodnik, a napastnik uciekł. Powiadomieni o tym, co się stało policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego, już kilkadziesiąt minut od zdarzenia zatrzymali 29-latka.

Kamil U. usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co zgodnie z kodeksem karny grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratury sąd podjał już decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

 

Ukradł telefon, oddał telefon, a potem zaatakował nożem. Może posiedzieć 10 lat… komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się