:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Ulica Postępu zamknięta przez najbliższy weekend – od piątku 17 sierpnia br. do niedzieli do północy

Od piątku, 17 sierpnia 2018, od godz. 20.00, do niedzieli, 19 sierpnia, do północy, zamknięta dla ruchu będzie ulica Postępu pomiędzy ul. Marynarską a skrzyżowaniem z wjazdami na teren okolicznych biurowców.

Jak kilkakrotnie już pisaliśmy, wykonawca przebudowy ul. Marynarskiej dostał czas do końca wakacji na powiększenie placu budowy, co pozwala mu m.in. prowadzić prace przy połączeniu budowanego torowiska tramwajowego z istniejącym oraz przy budowie podpór wiaduktu i kładki.

W weekend zostanie rozpoczęty montaż belek nośnych estakady w ciągu ul. Postępu. W tym czasie zamknięty dla ruchu będzie odcinek pomiędzy ul. Marynarską a skrzyżowaniem z wjazdami na teren okolicznych biurowców. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Domaniewską i Wołoską. Taka sama organizacja ruchu będzie obowiązywała w kolejne weekendy do końca sierpnia.

Źródło: infoulice.um.warszawa.pl

Fot. officemap.pl


ulica postępu - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się