:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Uwaga mieszkańcy Mokotowa! Jest nowy wąż. Czy może przepłynąć z Wawra do nas? Może…

Uwaga mieszkańcy Mokotowa! Jest nowy wąż. Czy może przepłynąć z Wawra do nas? Może…

Jak informuje portal Dzielnica Wisła, na Plaży Romantycznej w Wawrze znaleziono następną wylinkę węża. Jeśli nie jest to żart, wąż zapewne może pływać i… z Wawra na mokotowską stronę Wisły ma drogę w linii prostej.

Przybyła na miejsce policja zabezpieczyła teren, a ekspert z ZOO przystąpił do oględzin. Działo się to wszystko wczoraj (6 sierpnia br.) wczesnym wieczorem. Do tej pory nie udało się jednak ustalić gatunku węża z powodu niekompletnej wylinki. Wszystko wskazuje na to, że jednak nie jest to tym razem pyton tygrysi. A jaki gad? Być może wkrótce się dowiemy…

Tymczasem przycichła wrzawa wokół pytona, którego rzekome odchody znalezione kilkanaście dni temu nad Wisłą nadal poddawane są badaniu. My mamy jednak coraz bardziej przekonanie, że „wężowe doniesienia” skutecznie zapewniają nam odtrutkę na doniesienia z polityki.

A pod tym linkiem można zobaczyć nową wylinkę:

https://www.facebook.com/dzielnicawislapl/videos/1847663775271157/

 

wąż - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się