:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

W Centrum Handlowym Land psy niemile widziane. Słusznie czy nie? Dyskusja trwa!

Na jednym z facebookowych profili rozgorzała dyskusja o tym czy słuszna jest decyzja kierownictwa Centrum Handlowego Land na Wałbrzyskiej, zabraniająca wprowadzania psów na zakupy. I zaczęło się…

Podajemy za portalem „Warszawa w Pigułce”:

„Skandaliczna polityka Land na Wałbrzyskiej w Warszawie. Bezwzględnie wyrzucają z psami tuż za progiem, mimo skwaru i patelni na zewnątrz. Ochroniarka stwierdziła, że jej nie obchodzi, że pies, by musiał zostać na ostrym słońcu.” – to pierwszy wpis.

„Czyli ja musiałabym zostawić małe dziecko przed sklepem, bo nie mam gumowych kółek?” – pyta Pani Paulina.

 „I bardzo dobrze. Idąc na zakupy, nie chciałbym aby jakiś „kundel” łaził mi między alejkami. Jestem za całkowitymi zakazem wyprowadzania psów i innych zwierząt do budynków użytku publicznego” – oponuje Pan Piotr.

„W Decathlon można wchodzić ze zwierzakami , w innych sklepach RTV również, ostatnio weszłam do Lidla z psem, który nie jest zbyt mały, lecz nie było żadnego cienia i 30 stopni nikt mnie nie wyprosił, ten Land to lata 80. chyba pamięta” – pisze Pani Ewelina.

„Sama mam psa, ale nigdy nie idę z nim na dłuższe zakupy do centrum handlowego ani do Galerii. Pies może się tam załatwić. Niektóre dzieci boją się psów. Wiele osób ma alergię na sierść. Ich należy wyprosić ze sklepu? I przede wszystkim już widzę „spokój i porządek”, gdyby np. co drugi właściciel przyszedł ze swoim pupilem do sklepu. Suczki z cieczkami, psy obwąchujące się wzajemnie, zrywające się ze smyczy, szczekające na siebie i ludzi itp. Naprawdę fajny byłby taki bajzel??? Psy to nie roboty, że wciskamy przycisk i pupil idzie cichutko i grzecznie przy nóżce właściciela.” – pisze Pani Agnieszka.

I co Państwo na to?

Fot. Facebook/Land


land - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się