:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C słabe, przelotne opady deszczu

W Galerii Mokotów już 2 grudnia stanie 6-metrowa choinka złożona z klocków LEGO

W Galerii Mokotów już 2 grudnia stanie 6-metrowa choinka złożona z klocków LEGO

Taką niespodziankę zgotowała bywalcom Galerii Mokotów firma LEGO. Będzie ją można podziwiać już 2 grudnia, od samego rana. Choinka mierzy 6 metrów i w całości składa się z najbardziej popularnych klocków świata.

Klocków choinkowych będzie ponad 200 tysięcy. Udział weźmie (jak się spodziewa dyrekcja Galerii) ponad 6 tysięcy dzieciaków. Na dodatek każdy z uczestników zabawy dostanie do wyboru setki i tysiące klocków, z których sporządzi sobie ozdoby choinkowe ozdoby jakie tylko zechce.

Ponadto, oprócz typowej zabawy, otwarta zostanie Akademia LEGO Boost, gdzie chętni uczyć się będą podstaw programowania i sterowania modelami z klocków LEGO za pomocą aplikacji mobilnej.

Odbędą się też Warsztaty LEGO Duplo, gdzie malcy od 1,5 roku wzwyż (do 3 lat) będą pod opieka dorosłych instruktorów układać swoje pierwsze konstrukcje z tych najbardziej popularnych klocków świata.

Natomiast w Strefie LEGO Star Wars budowane będą przez dzieci pojazdy inspirowane przez znany serial filmowy „Gwiezdne Wojny”. A w LEGO Games znajdą się konsole najnowszej generacji, a w nich najpopularniejsze gry z tej serii.

A rodzice? Będą mogli w czasie zabaw ich dzieci wziąć udział w Warsztatach Edukacyjnych, rekomendowanych przez Małgorzatę Ohma, znaną psycholożkę dziecięcą i rodzinną.

Pamiętajcie! Już w ten weekend Galeria Mokotów rozświetli się … klockami LEGO…

 


galerii mokotów - komentarze opinie

  • gość 2017-11-30 11:05:32

    Jak by ktoś chciał zrobić sobie w domu mniejszą choinkę to akurat w promocji w ToysRus jest zestaw podstawowy 1000el http://promoklocki.pl/lego-classic-10705-zestaw-kreatywnego-budowniczego-p6283

  • figurkoweramki. - niezalogowany 2017-12-03 14:30:16

    Super sprawa z tą choinką! Na żywo wygląda jeszcze lepiej ;)

Dodajesz jako: Zaloguj się