:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

W Kolonii Lesznowola kierowca firmy przewożącej osoby wjechał pod ciężarówkę. Dwie osoby zginęły.

Jak donosi nasz korespondent, Mateusz Sebastian Wierzchowski, w nocy we wsi Kolonia Lesznowola kierowca znanej firmy przewozowej wjechał wprost pod ciężarówkę. Dwie osoby zginęły.

Świadkiem wypadku był Arkadiusz Malarz, bramkarz Legii Warszawa, i jego żona Daria, która opisała całą sytuację na swoim profilu na Facebooku:

"Na dzień dobry przyda się dziś świeże powietrze... To w domu bywa czasem wyjątkowo gęste. Wracając wczoraj z pracy wiedziałam, że w najbliższych godzinach to nas właśnie czeka (Arek był, jest i pewnie zawsze będzie typem, który porażki analizuje w nieskończoność. Chcemy tego czy nie, żyjemy tym w domu wszyscy). Życie postanowiło nam szybko przypomnieć, gdzie w hierarchii ważności jest praca. Najechaliśmy na koszmarny wypadek. Samochód osobowy, wystrzelony w powietrze przez ciężarówkę, wypadające z niego kolejne ciała. W moim samochodzie nasze śpiące dzieci. Arek próbujący pomóc, reanimując tracił na rękach dwa życia... 
Pamiętajmy o rzeczach najważniejszych. I celebrujmy każdą chwilę z najbliższymi. Takiej niedzieli Wam życzę..."

Sprawę oczywiście bada policja. A my publikujemy oryginalne zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Fot. M.S. Wierzchowski

w kolonii lesznowola - komentarze opinie

  • gość 2018-04-17 15:35:26

    Jeśli ktoś znał osoby jadące Toyotą , proszę o kontakt na adres [email protected]

Dodajesz jako: Zaloguj się