:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Własne ubezpieczenie zdrowotne, niezależne od NFZ, skuteczne i tanie – na Cypryjskiej

Zdrowotne, Własne ubezpieczenie zdrowotne niezależne skuteczne tanie Cypryjskiej - zdjęcie, fotografia

Szkoda nerwów na kolejki, wstawanie o piątej rano, żeby zapisać się do lekarza w ramach NFZ, kiedy jest alternatywa w postaci własnego ubezpieczenia zdrowotnego.

- Ubezpieczenie zdrowotne to jest taka forma abonamentu – mówi Beata Waśniewska, prezes firmy AMA Consulting – która gwarantuje dostęp do szerokiej sieci prywatnych placówek medycznych na terenie całego kraju. Można w pełni dostosować ją do swoich potrzeb, wybierając optymalny wariant zapewniający podstawową opiekę medyczną lub kompleksową, z opieką szpitalną oraz stomatologiczną włącznie

Beata Waśniewska wie, co mówi, bo dokładnie zna korzyści, jakie wynikają z takiego ubezpieczenia. Sprawdziła to na własnej skórze. Jakie to korzyści? Przede wszystkim krótki czas oczekiwania na wizytę, wysoka jakość obsługi (wizyty o umówionej porze), dostęp do specjalistów, a także dostęp do ambulatorium.

- Wszyscy wiemy – kontynuuje pani Beata – jak bardzo daje nam się we znaki państwowa służba zdrowia: długie stanie w kolejce do rejestracji, długie terminy oczekiwania na wizytę, niepunktualne przyjęcie przez lekarza, często z godzinnymi opóźnieniami, itd., itp. Więc może jednak warto ustrzec się od takich sytuacji… To naprawdę jest ważne, zwłaszcza w sytuacjach ekstremalnych, wymagających natychmiastowej reakcji.

Obecnie ubezpieczenie zdrowotne, gwarantujące dostęp do podstawowej opieki specjalistycznej i możliwości wykonywania rozlicznych badań, bez nerwów i wystawania w kolejkach oraz oczekiwania miesiącami na wizytę, można już mieć od 57 zł miesięcznie. Placówki, które działają w ramach tego ubezpieczenia, są przyjazne, wizyty załatwia się przez telefon, a składka trochę wyższa, w okolicach 60 zł umożliwia dostęp do 10-15 specjalistów.
Jak takie ubezpieczenie wybrać? Najlepiej w agencji, która dysponuje przeglądem wielu możliwości. Gdzie? Na Cypryjskiej 2G. Są tam dziesiątki polis do przejrzenia w jednym miejscu, bez pośpiechu i niepotrzebnej straty czasu. Można spokojnie i wyczerpująco dowiedzieć się, jaki wariant ubezpieczenia zdrowotnego będzie dla nas najlepszy. Można go dopasować dokładnie do naszych oczekiwań. I wyjść z optymalną ofertą.

Na zdrowiu nie warto oszczędzać, ale… jeśli można, to czemu nie?

Pamiętaj: AMA Consulting, ul. Cypryjska 2G, http://amaconsulting.pl/

Chcesz porozmawiać wcześniej z doradcą? Dzwoń na nr tel. 022 742 10 75.

Czytaj także:

http://imokotow.pl/artykul/polisa-turystyczna-po/109782

http://imokotow.pl/artykul/najwazniejsze-dla-kazdego/107298

 

 

 

Własne ubezpieczenie zdrowotne, niezależne od NFZ, skuteczne i tanie – na Cypryjskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się