:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Wspieramy MJN Mokotów. Stoją przy metrze Wilanowska i zbierają podpisy pod ważną petycją!

Przystanek MJN tym razem zagościł przy metrze Wilanowska. Stoją tam i… m.in. zbierają podpisy pod petycją o wytyczenie legalnego i wygodnego przejścia dla pieszych na mało ruchliwej ulicy Pejzażowej przy wyjściu z metra w kierunku dworca autobusowego.

Obecnie – jak piszą na swym profilu na Fb – większość licznych tam pasażerów komunikacji miejskiej przechodzi tamtędy skrótem, bo przejście dla pieszych jest wyznaczone okrężną drogą. Dodatkowo ostatnio spisywano tam pieszych za nieprawidłowe przechodzenie przez jezdnię, pomimo tego że ruch samochodowy jest tam bardzo mały! Najpierw przez pół roku wejście do metra było utrudnione z powodu budowy nowego biurowca, a teraz okazało się, że przesiadki do i z metra są nadal niewygodne. Uważamy, że na pierwszym miejscu powinna stać wygoda pasażerów komunikacji miejskiej, dlatego chcemy złożyć petycję do Zarządu Dróg Miejskich w tej sprawie!

Oprócz tego, jak zawsze, rozmawiamy o problemach mieszkańców miasta i rozdajemy nasz "Miastopogląd".  Jeśli chcielibyście podpisać naszą petycję, dajcie znać! Jesteśmy też ciekawi gdzie według Was powinniśmy jeszcze rozstawić nasz „Przystanek MJN”.

Podpowiadamy: pod Urzędem Dzielnicy. Tam się ogniskują wszystkie problemy Mokotowa, a przegląd przychodzących do urzędu interesantów zadowoli każdego badacza opinii. 

Fot. MJN/Fb


przy metrze wilanowska - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się