:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Zagadkowa śmierć: znany na Mokotowie biznesman, dietetyk i sportowiec, Konrad Gaca, nie żyje

Zagadkowa śmierć: znany na Mokotowie biznesman, dietetyk i sportowiec, Konrad Gaca, nie żyje

Konrad Gaca znany jest w naszej dzielnicy z tego, że miał klinikę odchudzania przy Puławskiej 423. Niestety, nie żyje. Miał 42 lata.

Śmierć jest zagadkowa, ponieważ Gaca znany był ze zdrowego trybu życia, tężyzny fizycznej i skutecznych przepisów na odchudzanie, które sam stosował. Tymczasem w pełni zdrowia – jak mówią ci, którzy widzieli go ostatnio – zmarł w fotelu przed telewizorem bez jakichkolwiek oznak przemocy z zewnątrz.

Miał pomysł dla otyłych, który realizował w założonych przez siebie ośrodkach w Warszawie, Lublinie, Katowicach, Poznaniu i Zamościu. I tysiącom ludzi pomógł pozbyć się nadwagi. Poza tym pisał książki, propagował swoją ideę w telewizji, a początek swojej kariery w jakimś sensie zawdzięcza udziałowi w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce & Wellness.

Co było powodem tak niespodziewanej i zagadkowej śmierci? Policja wstępnie wykluczyła działania osób trzecich. Sekcja zwłok wykaże co stało się naprawdę.

Fot. Fb


konrad gaca - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się