Zakochani złodzieje kradli, żeby obdarowywać się nawzajem prezentami...


Internetowy Mokotów
15/01/2019

Bezpieczeństwo #Policja #Mokotowska policjaObydwoje lubili prezenty, więc postanowili urządzić sobie niecodzienną rywalizację. 32-letni mężczyzna i jego o dwa lata młodsza dziewczyna wynosili różne przedmioty ze sklepów, po czym się nimi wymieniali.

Wczoraj, około godziny 19:00 policjanci zajmujący się między innymi kradzieżami sklepowymi dostrzegli kobietę i mężczyznę, którzy nerwowo się rozglądali, zanim wsiedli do samochodu. Intuicja podpowiadała funkcjonariuszom, że para wrzucająca jakieś rzeczy na tylne siedzenia mazdy mogła mieć coś na sumieniu...I nie mylili się ani trochę.

Zanim więc ruszyli, mundurowi podjęli odpowiednie czynności; w trakcie sprawdzania pojazdu podejrzanie zachowujących się partnerów, wyszło na jaw, iż 32-latek i jego o dwa lata młodsza dziewczyna, mają w aucie markową odzież o wartości bliskiej kilku tysiącom złotych. Na żadne z ubrań nie mieli jednak paragonu. Początkowo mieszkańcy Radomia nie zamierzali mówić, jak weszli w posiadanie różnego rodzaju części garderoby, później przyznając się jednak, że dopuścili się kradzieży w paru sklepach. 

Podczas przesłuchania Daniel M. stwierdził, że razem ze swoją ukochaną lubi się obdarowywać prezentami, ale nie za bardzo mieli na to pieniądze. Z tego powodu zdecydowali się na rozwiązanie w formie przestępstwa. Część ubrań chcieli sprzedać, a pozyskane pieniądze przeznaczyć na inne przyjemności. 

Funkcjonariusze z wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko mieniu prędko rozwiali plany pary, stawiając im zarzuty paru kradzieży. Teraz o losie zakochanych przestępców postanowi sąd, który może ich skazać nawet na 5 lat więzienia...

Fot. mokotow.policja.waw.pl

 
kradzież na prezent, darmowe prezenty, wymieniali się skradzionymi przedmiotami. - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Bezpieczeństwo


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu