:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Zatrzymana 26-letnia rekordzistka: wysłano za nią 17 listów gończych i 59 nakazów aresztowania

Agata B. ma 26 lat i pobiła swoisty rekord. Ponieważ nie stawiła się do odbycia kary więzienia, zaczęto wysyłać za nią listy gończe i wystawiać nakazy aresztowania. Zebrało się tego 17 listów gończych i 59 nakazów aresztowania.

Wczesnym rankiem kryminalni pojechali pod jeden z ustalonych operacyjnie adresów w podwarszawskich Błoniach. Miała tam przebywać Agata B., mieszkanka naszej dzielnicy, poszukiwana listami gończymi Kobieta ukrywała się, gdyż była już kilkukrotnie skazana za oszustwa, a kilkanaście spraw jest jeszcze w toku. Sądy i prokuratury w całej Polsce wystawiły za nią 17 listów gończych oraz 59 nakazów zatrzymania.

Oszustka działała głównie w internecie. Na portalach internetowych zamieszczała różnego rodzaju przedmioty po atrakcyjnych cenach. Pobierała pieniądze od zainteresowanych i nigdy nie wysyłała towaru.

Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania jej przyjaciółki, z którą przebywała, była bardzo zaskoczona. Nie miała jednak innego wyjścia jak tylko pojechać z kryminalnymi do Komendy Policji na Malczewskiego w Warszawie. Po wykonaniu wszystkich czynności została przewieziona do aresztu śledczego.

Po usłyszeniu kolejnych zarzutów 26-latka ponownie stanie przed sądem, lecz tym razem w towarzystwie konwojujących ją funkcjonariuszy. Za oszustwa, jakich się dopuściła, może maksymalnie spędzić w więzieniu nawet 8 lat.

Fot. Policja

 


17 listów gończych i 59 nakazów aresztowania - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-07 21:59:08

    Czy naprawdę trzeba tak koloryzować? Jest mnóstwo osób które laaaatami się ukrywają za gorsze rzeczy więc nie puszczę ze jest liderem...

Dodajesz jako: Zaloguj się