:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Zmarła rowerzystka, która zderzyła się z oplem w okolicach Ronda Unii Europejskiej

Zmarła rowerzystka, która zderzyła się z oplem w okolicach Ronda Unii Europejskiej

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 27-latek kierujący oplem zderzył się z rowerem, którym poruszała się 35-letnia kobieta. Mimo reanimacji rowerzystka zmarła.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ze stołecznej drogówki wynika, że wczoraj około godziny 19:30 w okolicach Ronda Unii Europejskiej doszło do zderzenia opla, którym kierował 27-letni mężczyzna, z rowerem, na którym poruszała się 35-latka. W wyniku zderzenia, mimo półgodzinnej reanimacji, kobieta zmarła. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Policjanci w obecności prokuratora przeprowadzili oględziny, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady. Pojazdy zostały przewiezione na parking strzeżony, gdzie będą poddane szczegółowym oględzinom Czynności w tej sprawie trwają.

Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie ostrożności również przez użytkowników jednośladów. Rowerzyści należą do grupy niechronionych użytkowników dróg i w każdej konfrontacji z autem doznają poważniejszych obrażeń niż kierowca samochodu, który czasami nawet nie odczuje takiego zderzenia. Ważne jest, aby cykliści stosowali się do znaków drogowych i znali obowiązujące przepisy.

Fot. Policja

 


w okolicach ronda unii europejskiej - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się