:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Zniszczona jezdnia ul. Augustówka doczeka się remontu w najbliższy weekend (7-10.09.18)

Nowa nawierzchnia jezdni ul. Augustówka zostanie ułożona na 650-metrowym odcinku w rejonie Elektrociepłowni Siekierki, od ul. R. Statkowskiego do ul. Zawodzie. Po zerwaniu istniejącego, mocno zużytego asfaltu, ułożony zostanie nowy – łącznie ok. 4 500 m kw.

Ze względu na technologię prac – m.in. konieczność pozostawienia do wyschnięcia nowo ułożonych warstw nawierzchni – roboty muszą być wykonywane całą dobę, także w nocy. ZDM przeprasza mieszkańców za utrudnienia i prosi o wyrozumiałość.

Na czas remontu ulica będzie całkowicie zamknięta dla ruchu. Początek robót w piątek, 7 września od godz. 22.00. Prace potrwają do poniedziałku, 10 września do godz. 4.00. Połączenie z ul. Augustówka straci ul. R. Statkowskiego. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Augustówka – Powsińska – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – Antoniewska lub św. Bonifacego – Powsińska – Augustówka.

Kierowcy proszeni są o zwracanie uwagi na znaki informujące o objazdach. 

Fot. ZDM

 


ul. augustówka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się