:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C bezchmurnie

Dietetyk na Mokotowie

Dodano: 2015-10-04 17:10:44
Tagi: Handel i usługi, Konsultacje, Problemy
Osiedla: Służew, Służewiec, Stary Mokotów

Witam serdecznie. Ostatnimi czasy poszukuje dobrego dietetyka na Mokotowie dla mojej córki. Córka cierpi na niedoczynność tarczycy i ma tendencje do tycia, słyszałam o poradni dietetycznej Remedio na Mokotowie przy ul. Naruszewicza 18 ale nie znalazłam opinii, czy ktoś juz korzystał ich usług? (dietetyk mokotów remedio)
odpowiedz cytuj
Elwira dodano: 2015-10-07 15:56:14
Ja z kolei byłam w Remedio z powodu swojej matki, która choruje na cukrzyce wspólnie ustaliliśmy odpowiednią dietę i teraz waga trzyma sie na stałym poziomie oczywiście pod kontrola lekarza. W niektórych momentach swojego życia warto udać się do dietetyka aby ustalił zdrowy tryb odżywiania.
odpowiedz cytuj
teri dodano: 2015-10-10 11:07:20
Pani Agnieszka Kuczewska z Remedio pomogła ustalić mi dietę bezglutenową w mojej przypadłości celiakia, szukałam w kilku miejscach w Warszawie w pobliżu swojego domu na Mokotowie natrafiłam na poradnię Remedio. Mogę wam polecić bo zna się na rzeczy.
odpowiedz cytuj
kasia207 dodano: 2015-11-22 20:28:55
Witam wszystkich serdecznie.
Od kilkunastu miesięcy zaczęłam chudnąć i miałam zaburzenia w jamie brzusznej, zrobiłam kilka podstawowych  badań jak morfologia i mocz, mój lekarz rodzinny skierował mnie również na gastroskopie. Wyniki badań krwi  były w normie ale gastroskopii już nie bardzo. Trafiłam do lekarza na którego dostałam namiar z polecenia a była to pani doktor która ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu nietolerancji niektórych produktów spożywczych, Pani doktor gastroenterolog oznajmiła mi że mam Celiakię-chorobę polegającą na nie tolerancji glutenu.
Jako że mieszkam teraz daleko poza Warszawą postanowiłam rozpocząć swoją kurację od kontaktu z dietetykiem online. Tak jak moje przedmówczynie skontaktowałam się z Poradnią dietetyczną Remedio na Warszawskim Mokotowie a tam Pani Agnieszka dopasowała mi mój indywidualny program żywieniowy pod kątem Celiakii. Musiałam zmienić zupełnie moje nawyki żywieniowe, wykluczyłam ze swojej diety pokarmów i środków spożywczych zawierających w sobie pszenicę, żyto, jęczmień czy owies. Musiałam się przyłączyć do tego postu i opisać moją przypadłość ponieważ wiem jak wiele ludzi choruje na celiakię i jak ciężko się z niej wyleczyć, jak wiele trzeba wyrzeczeń w postaci odmawiania sobie różnych przyjemności takich jak np. zwykły chleb baltonowski (zawiera gluten). Dla mnie było to doskonałe rozwiązanie aby skontaktować się z dietetykiem online-tak na odległość i przez internet. Gdyby ktoś potrzebował więcej cennych informacji dotyczących Celiakii to polecam ciekawy artykuł na blogu Moniki pt.\"Celiakia\". Tam właśnie sama pozyskałam cenną wiedzę-polecam.
odpowiedz cytuj
Ola dodano: 2016-01-05 22:22:24
Celiakia to całkiem spory problem zdrowotny u młodych ludzi, często nie wiadomo gdzi szukac pomocy? Warto czasami pogrzebac w internecie i poczytać fora jest tam wiele cennych nformacji na ten temat jak również odpowiedzialnym było by skonsultowanie ze specjalistą w postaci dietetyka Warszawa.
odpowiedz cytuj
BaJara dodano: 2016-02-07 14:31:09
Dietetyków z Mokotowa można znaleźć na portalu RankingLekarzy.pl na podstronie http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/dietetyk/warszawa/mokotow/ Warto poczytać opinie o tych dietetyka, żeby wybrać się do tego, który specjalizuje się w prowadzeniu pacjentów z konkretnymi problemami. Na szczęście dziś dla chorych na celiakię jest już do kupienie wiele produktów, które nie zawierają glutenu.
odpowiedz cytuj
Olga dodano: 2016-05-09 15:23:30
Jeśli mamy taką potrzebę to jasne najlepiej skonsultować to ze specjalistą  ;)
odpowiedz cytuj
Andrzej Rogal dodano: 2017-01-17 13:04:20
Ja jeszcze tak nie dawno chodziłem do NaturHouse. Diety dobierają indywidualnie do wieku,stylu życia itd. Program w ogóle jest fajnie zbudowany bo spotkania z dietetykiem co tydzień co bardzo motywuje i przede wszystkim widać efekty i chce się dalej. Na Puławskiej pracują bardzo sympatyczni ludzie. Może będzie jej łatwiej.
odpowiedz cytuj
daminlis dodano: 2017-09-11 13:33:08
Hej, jeśli chodzi o profilaktykę, polecam odwiedzić tą stronę  [url=http://www.mr-profilaktyka.pl/]dietetyk Toruń[/url]
odpowiedz cytuj
daminlis dodano: 2017-09-11 13:34:08
odpowiedz cytuj
dorcia dodano: 2017-10-17 21:12:35
Mój brat o jakiegoś czasu chodzi do Porta Medica, gdzie przyjmuje  pani Lamirowska. Przeszedł na dietę z racji uprawianego sportu i jest bardzo zadowolony z rezultatów. Wizyty są także połączone z edukacją, co umożliwia mu także samodzielne próby dostosowywania diety, ale mimo wszystko cały czas się konsultuje z panią Agnieszką, która chętnie mu zawsze doradza
odpowiedz cytuj