:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Fotografia ślubna Kraków


Dodano: 2018-02-16 12:24:08

Szukacie dobrego fotografa z Krakowa? Ja osobiście miałem okazje współpracować z Black Wolf Studio http://www.blackwolfstudio.pl/fotografia-slubna-krakow/ Pan Krzysztof Siwirski z tego studia, to bardzo kreatywny fotograf, dba o szczegóły i prezentuje wysoki poziom estetyczny zdjęć. W Krakowie miałem sesje ślubną, był Rynek Główny z Bazyliką Mariacką, Sukiennice i dorożki konne. Bardzo fajne wszystko wyszło, otrzymaliśmy 350 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej, 35 zdjęć w albumie i 5 wydrukowanych zdjęć, pięknie to wszytko wyszło, są bardzo dopracowane i ciekawe, jesteśmy z żoną zadowoleni :) 

odpowiedz cytuj
Żanetam dodano: 2018-03-13 09:03:58
Jak już polecasz, to ja mogę bez problemu dorzucić się z fotografem, który brał udział na moim ślubie. Doskonale wiem z własnego doświadczenia jak trudno o dobre zdjęcia ślubne Warszawa jest do tego jeszcze obszernym miastem, gdzie można znaleźć całą masę amatorów. Ja serdecznie polecam Pana Marka http://marekpodolczynski.com/ świetna sprawa i cudowne zdjęcia.
odpowiedz cytuj


1 ... 1