:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Grzybica paznokci u nóg

Dodano: 2017-07-21 21:10:58

• Kilkee 2018.03.05 13:55

Cześć, mój mąż od kilku miesięcy chodzi na basen. Ostatnio wybrał się na jakiś nowy obiekt z otwartym basenem i chyba zaraził się tam grzybicą paznokci u nóg. Na https://www.doz.pl/czytelnia/a1645-Grzybica_paznokci_u_nog_8211_leczenie_i_preparaty_lecznicze znalazłam sporo informacji, m.in. dotyczących leczenia grzybicy. Nie ukrywam, że nie chciałabym podłapać od niego tej przypadłości, zwłaszcza teraz latem, gdzie cały czas chodzę w odkrytych butach. Czy macie jakiś sprawdzony sposób bez recepty? Bo zapewne do lekarza go nie zaciągnę tak szybko.. Pomocy

odpowiedz cytuj
  • felkaB 2017-08-14 21:23:11

z grzybicą nie ma żartów i niestety nei da sie jej uniknąć, jeśli już wirus dopadnie ;/ moja mama męczyła się chyba z pól roku. Koniecznie zabierz mężą do podologa. Jesli nie będzie chciał to pokaż mu w internecie skutki nieleczonej grzybicy - na pewno pójdzie szybciej niż myślisz. Mogę ci polecić Gabinet Satin w Warszawie, do którego chodziłam z mamą. Bardzo miła i sprawna obsługa

odpowiedz cytuj
  • Martyna Pikulska 2017-08-29 22:25:58

Na własnej skórze przekonałam się, że leczenie grzybicy paznokci jest bardzo trudne, dlatego często do tego jest potrzebna współpraca podologa jak i dermatologa. Dermatolog prowadził u mnie terapię doustną w walce z grzybicą a podolog z poradni chorób stopy na Migdałowej w Warszawie odpowiednio opracował mój paznokieć i pobudził jego ponowny wzrost.

odpowiedz cytuj
  • Annianna 2017-09-11 12:42:56

No jak się ma taki problem, to moim zdaniem chyba przede wszystkim trzeba byłoby iść do lekarza.

odpowiedz cytuj
  • olgahex 2019-04-25 14:07:02

Domowe sposoby odradzam, bo bedzie sie z tym meczyl latami. Wiem co mowie. Dla mnie skuteczny okazala sie lek doustny, przemisal mi go lekarz. nazywa sie flukonazol i jest na recepte. ostatnio kupowalam go  tu   https://www.121doc.com/pl/grzybica - u nich recepty nie trzeba miec, to duzy plus. ale ich lekarz dopytywal czy na pewno mialam diagnoze przez specjaliste postawiona, takze nie wiem czy sprzedadza jesli twoj maz nie pojdzie do lekarza....

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez imokotow.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"