:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Grzybica paznokci u nóg

Dodano: 2017-07-21 21:10:58

Cześć, mój mąż od kilku miesięcy chodzi na basen. Ostatnio wybrał się na jakiś nowy obiekt z otwartym basenem i chyba zaraził się tam grzybicą paznokci u nóg. Na https://www.doz.pl/czytelnia/a1645-Grzybica_paznokci_u_nog_8211_leczenie_i_preparaty_lecznicze znalazłam sporo informacji, m.in. dotyczących leczenia grzybicy. Nie ukrywam, że nie chciałabym podłapać od niego tej przypadłości, zwłaszcza teraz latem, gdzie cały czas chodzę w odkrytych butach. Czy macie jakiś sprawdzony sposób bez recepty? Bo zapewne do lekarza go nie zaciągnę tak szybko.. Pomocy
odpowiedz cytuj
felkaB dodano: 2017-08-14 21:23:11
z grzybicą nie ma żartów i niestety nei da sie jej uniknąć, jeśli już wirus dopadnie ;/ moja mama męczyła się chyba z pól roku. Koniecznie zabierz mężą do podologa. Jesli nie będzie chciał to pokaż mu w internecie skutki nieleczonej grzybicy - na pewno pójdzie szybciej niż myślisz. Mogę ci polecić Gabinet Satin w Warszawie, do którego chodziłam z mamą. Bardzo miła i sprawna obsługa
odpowiedz cytuj

1 ... 1