:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Manicure hybrydowy i akryl na Mokotowie?

Dodano: 2015-10-10 11:56:03
Tagi: Handel i usługi
Osiedla: Stary Mokotów, Wierzbno

Witam serdecznie, po wakacjach tego roku przeprowadziłam się do warszawy z Krakowa i mieszkam na Broniwoja. Moja praca wymaga pełnej elegancji i prezencji i co za tym idzie poszukuje dobrego salonu manicure na Mokotowie blisko domu. Słyszałam o kilku w okolicy na puławskiej i w galerii Mokotów ale jedna z sąsiadek poleciła mi salon na Naruszewicza 18. Czy któraś  z was korzystała  z usług P. Doroty? zależy mi głównie na manicure akrylowym (bo nie wszystkie salony go oferują na Mokotowie). Z góry dzięki za info
odpowiedz cytuj
Ola dodano: 2016-01-05 22:26:59
Hej ja byłam na hybrydzie-ciężko bylo trafić bo niema żadnego loga ale faktycznie jest bardzo blisko metra. Mogę tutaj zareklamować Pania Dorotkę jest to swietna specjlistko od paznokci, sympatycznie, czysto, higienicznie i nie drogo. Jak manicure w Warszawie to u Doroty.
odpowiedz cytuj
Bejczyk dodano: 2016-04-04 03:25:50
To nie jedyne miejsce, gdzie można zrobić hybrydę i akryl. Myślę, że na wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych http://lavito.pl znajdziesz znaleźć we gabinetów, które to robią. Zobacz, może poczytasz oceny, może dzięki zamówieniu przez Internet trafisz na spore zniżki od Lavito.
odpowiedz cytuj
andrzejkoziol11 dodano: 2018-02-20 14:49:52
Warto zainteresować się manicure hybrydowy, ze względu na jego trwałość i wytrzymałość. Można go nawet robić samodzielnie posiadając odpowiednie akcesoria.
odpowiedz cytuj
Małgorzatka dodano: 2018-02-23 15:22:52
A czy paznokcie pod tym lakierem nie niszczą się bardziej? Pytam, bo mam bardzo słabe i łamliwe pazurki i nie wiem, czy sobie nie zaszkodzę hybrydą...
odpowiedz cytuj

1 ... 1