:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Szkoła Jazdy Gazelka

Dodano: 2015-06-13 14:52:15
Osiedla: Stary Mokotów

Chciałem zapisać się na kurs prawa jazdy i szukam informacji o szkole Gazelka, która jest niedaleko mnie na Batorego. Czy ktoś już miał tam kurs, jak tam jest, jak przygotowują do egzaminu? z góry dziękuje za odpowiedzi
odpowiedz cytuj
AśkaM dodano: 2015-06-23 14:26:00
Chodziłam tam na kurs od lutego do kwietnia i było spoko. Zajęcia w weekendy, jazdy do uzgodnienia. Instruktorzy całkiem spoko, bez względu do kogo pójdziesz będzie Ci się dobrze jeździło. Jazdy są nowych Hyundaiach więc takie same jak na egzaminie. Egzamin zdałam za pierwszym razem, może dlatego że się nie stresowałam:P
odpowiedz cytuj
JarekM dodano: 2015-06-25 13:58:11
Dzięki, a możesz napisać jak dokładnie wyglądają zajęcia, czy da się wysiedzieć na wykładach i do kogo najlepiej zapisać się na jazdy. Zależało by mi na jazdach z jednym instruktorem, głównie po trasach egzaminacyjnych. 
odpowiedz cytuj
AśkaM dodano: 2015-06-27 12:34:14
Wykłady jak wykłady, jest mnóstwo filmików i różnych sytuacji na drodze do dyskusji więc moim zdaniem zajęcia w tej formie są ciekawsze niż suche przepisy. Jazdy są głównie po trasach egzaminacyjnych więc spokojnie je opanujesz. Nie znaczenia do kogo się zapiszesz na jazdy, ja jeździłam z 3 różnymi instruktorami na początku i wybrałam tego, z którym mi się najlepiej jeździło. Także nie będę nikogo faworyzować, sam zdecyduj co Ci będzie najbardziej pasować.
odpowiedz cytuj
Krupa dodano: 2016-07-24 22:52:35
Zajęcia w szkołach jazdy są dość typowe, bywają tylko lepsi lub gorsi instruktorzy jazdy. Warto wziąć parę jazd doszkalających. Z kolei testy warto przećwiczyć na portalu z testami zawierającymi pytania opublikowane przez Ministerstwo. Ja ćwiczyłam na testach z http://www.ltesty.pl/ Podobało mi się to, że są prawdziwe pytania z egzaminu teoretycznego i każda odpowiedź ma wyjaśnienie prawne.
odpowiedz cytuj
Asia Krawczyńska dodano: 2016-12-28 22:41:53
Bardzo fajne przygotowanie nie tylko do egzaminu, ale do odpowiedniej jazdy wżyciu codziennym jest w Moto Start na Racławickiej. Idąc na egzamin czułam się dobrze przygotowana. Instruktor przećwiczył
ze mną wszystkie manewry i wyjaśnił zasady ruchu drogowego.
odpowiedz cytuj
Mafran dodano: 2018-02-07 09:46:42
Ja akurat robiłem kurs w OSK Yeti i o tej szkole mogę się wypowiedzieć. Śmiało mogę ją każdemu polecić, bo dzięki nim udało mi się zdać egzamin za pierwszym podejściem. Instruktorzy są mili i pomocni, łatwo przekazują wiedzę i umiejętności.
odpowiedz cytuj

1 ... 1