:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Szkoła Jazdy Gazelka

Dodano: 2015-06-13 14:52:15
Osiedla: Stary Mokotów

• JarekM 2018.03.05 13:55

Chciałem zapisać się na kurs prawa jazdy i szukam informacji o szkole Gazelka, która jest niedaleko mnie na Batorego. Czy ktoś już miał tam kurs, jak tam jest, jak przygotowują do egzaminu? z góry dziękuje za odpowiedzi

odpowiedz cytuj
  • AśkaM 2015-06-23 14:26:00

Chodziłam tam na kurs od lutego do kwietnia i było spoko. Zajęcia w weekendy, jazdy do uzgodnienia. Instruktorzy całkiem spoko, bez względu do kogo pójdziesz będzie Ci się dobrze jeździło. Jazdy są nowych Hyundaiach więc takie same jak na egzaminie. Egzamin zdałam za pierwszym razem, może dlatego że się nie stresowałam:P

odpowiedz cytuj
  • JarekM 2015-06-25 13:58:11

Dzięki, a możesz napisać jak dokładnie wyglądają zajęcia, czy da się wysiedzieć na wykładach i do kogo najlepiej zapisać się na jazdy. Zależało by mi na jazdach z jednym instruktorem, głównie po trasach egzaminacyjnych. 

odpowiedz cytuj
  • AśkaM 2015-06-27 12:34:14

Wykłady jak wykłady, jest mnóstwo filmików i różnych sytuacji na drodze do dyskusji więc moim zdaniem zajęcia w tej formie są ciekawsze niż suche przepisy. Jazdy są głównie po trasach egzaminacyjnych więc spokojnie je opanujesz. Nie znaczenia do kogo się zapiszesz na jazdy, ja jeździłam z 3 różnymi instruktorami na początku i wybrałam tego, z którym mi się najlepiej jeździło. Także nie będę nikogo faworyzować, sam zdecyduj co Ci będzie najbardziej pasować.

odpowiedz cytuj
  • Krupa 2016-07-24 22:52:35

Zajęcia w szkołach jazdy są dość typowe, bywają tylko lepsi lub gorsi instruktorzy jazdy. Warto wziąć parę jazd doszkalających. Z kolei testy warto przećwiczyć na portalu z testami zawierającymi pytania opublikowane przez Ministerstwo. Ja ćwiczyłam na testach z http://www.ltesty.pl/ Podobało mi się to, że są prawdziwe pytania z egzaminu teoretycznego i każda odpowiedź ma wyjaśnienie prawne.

odpowiedz cytuj
  • Asia Krawczyńska 2016-12-28 22:41:53

Bardzo fajne przygotowanie nie tylko do egzaminu, ale do odpowiedniej jazdy wżyciu codziennym jest w Moto Start na Racławickiej. Idąc na egzamin czułam się dobrze przygotowana. Instruktor przećwiczył
    ze mną wszystkie manewry i wyjaśnił zasady ruchu drogowego.

odpowiedz cytuj
  • Mafran 2018-02-07 09:46:42

Ja akurat robiłem kurs w OSK Yeti i o tej szkole mogę się wypowiedzieć. Śmiało mogę ją każdemu polecić, bo dzięki nim udało mi się zdać egzamin za pierwszym podejściem. Instruktorzy są mili i pomocni, łatwo przekazują wiedzę i umiejętności.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez imokotow.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"