:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Wyroby ze szkła hartowanego Warszawa

Dodano: 2018-02-21 11:48:31
Tagi: Handel i usługi

Polecam świetną firmę Świat Ze Szkła: http://www.swiatzeszkla.pl/ z Warszawy oferującą produkty ze szkła hartowanego do wnętrz mieszkalnych, biurowych i komercyjnych. 
Niedawno miałem remont mieszkania i ta firma, którą polecił mi mój znajomy, montowała mi szklane elementy, jak drzwi szklane, kabinę prysznicową, balustrady szklane, a także panele szklane do kuchni. Ponad miesiąc trwał remont, wszystko wyszło dobrze, jakość i profesjonalizm usługi na wysokim poziomie, ekipa bardzo rzetelna, są bardzo dokładni. Można z nimi porozmawiać o najlepszych rozwiązaniach dla domu i w drożyć to wszystko w szybkim tempie. Mój dom teraz wygląda dużo jaśniej, nabrał takiej szlachetności i po prostu fajnie to wygląda. 
Siedziba firmy znajduje się na Mokotowie. Podaje adres, ale najlepiej zaznajomić się ze stroną: ul. Bartycka 26 Pawilon 16 A lokal 826.
odpowiedz cytuj