Nasz plebiscyt na najlepszego radnego Mokotowa w 2017 r. rozstrzygnięty! Wygrał PATRYK GÓRSKI


Internetowy Mokotów
20/01/2018

Samorząd #MokotówW naszym plebiscycie na najlepszego radnego Mokotowa w 2017 r. wygrał Patryk Górski (PiS). Uzyskał 31 proc. głosów przed Markiem Rojszykiem (SLD) - 24 proc., Andrzejem Milewskim (PiS) - 14 proc. i Marcinem Gugulskim (PiS) - 12 proc. Reszta radnych otrzymała 5 lub mniej procent głosów (patrz link poniżej) albo wcale.

Ciekawe w tym wszystkim jest to, że Zwycięzca – choć ma najwięcej wyborów – nie został ani razu skomentowany. W komentarzach natomiast królowali Marek Rojszyk (pozycja druga) i Marcin Gugulski (pozycja czwarta). Oto po jednej, najbardziej reprezentatywnej opinii o nich naszych czytelników:

Marek Rojszyk: „Solidny, otwarty, rzetelny, zawsze znajduje czas na spotkanie z mieszkańcami i wsłuchanie się w ich problemy, a następnie ich rozwiązanie”.

Marcin Gugulski: „Sumienny i pracowity radny, a co najważniejsze - liczy się dla niego dobro obywateli niezależnie od ich wyborów politycznych. To ważne, żeby - tak jak radny Gugulski - dbać o WSZYSTKICH mieszkańców, a nie tylko tych, którzy głosowali na wybraną opcję polityczną”.

Trzeci w rankingu Andrzej Milewski został skomentowany raz: "Niezwykle uparty, czasem w niesłusznych sprawach, ale swój chłop".

A co myślą o Patryku Górskim jego wyborcy, którzy głosowali, a nie pozostawili żadnego śladu opinii?

Patryk Górski: „Cichy, ale pracowity – mówi jeden z nich. – Reaguje szybko. Jest sympatyczny, empatyczny i przebojowy”.

A kim jest?

Urodził się 2 kwietnia 1981 r., pracuje w Klubie Radnych Prawa i Sprawiedliwości. Od urodzenia mieszka na Mokotowie. Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości. Tematem jego pracy magisterskiej był E-biznes w Polsce i na świecie. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu Public Relations.

Radny Mokotowa już w kadencji 2006 – 2010 oraz obecnej. Znany działacz społeczny. Pracował w handlu, marketingu, prasie lokalnej. Współzałożyciel i członek zarządu Mokotowskiego Forum Społecznego. Żonaty.

Dla obejrzenia wszystkich wyników odsyłamy do linka:

https://renderer.apester.com/interaction/5a38ea0aa48a4d0001c7a54b?preview=true&results=true

Na zdjęciach w kolejności: Patryk Górski (główne), Marek Rojszyk, Andrzej Milewski, Marcin Gugulski

Fot. Warszawski PiS, Portal Samorządowy

 

 

 
nasz plebiscyt na najlepszego radnego mokotowa w 2017 r. rozstrzygnięty! wygrał patryk gÓrski - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu