:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Małgorzata Szumowska weekend spędzi w Nowym Teatrze, bo to przybytek dla matki i córki

Nagrodzona ostatnio Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie, jest już w Warszawie i część najbliższego weekendu postanawia spędzić na Mokotowie, w Nowym Teatrze przy ul. Madalińskiego 10/16.

Jak zwierza się „Gazecie Stołecznej”, do Nowego Teatru chodzi z córką. Odbywają się tam bowiem różne warsztaty plastyczne, muzyczne, „ale oglądamy też spektakle, np. wspaniałego Pinokia Ani Smolar czy Indian Justyny Sobczak, w którym grają osoby z zespołem Downa. Wspaniali ze swoją odmiennością, która wcale odmiennością nie jest. Nie wszyscy to wiedzą, ale Nowy Teatr to absolutnie wspaniałe miejsce dla dzieci. Moja córka natychmiast spotyka tu rówieśników, z którymi się świetnie bawi. Jest kącik z zabawkami, strefa ze zdrowym jedzeniem, a w księgarni Czuły Barbarzyńca można kupic świetne książki. No i da się odpocząć, bo dziecko ma zajęcie”.

Tak się zwierza Małgorzata Szumowska, a zwierzenie to można uznać z pewnością za fachową radę dla rodziców, którzy chcieliby w weekend sprawić swym dzieciom radość zabawy i poznawania. Więc – uwaga! – Nowy Teatr na Madalińskiego czeka.

Fot. filmweb.pl, um.warszawa.pl


małgorzata szumowska - komentarze opinie

  • gość 2018-03-02 22:52:33

    a kogo obchodzi gdzie ona idzie z corka? I kto to jest? Fatalne filmy robi, krzyczy "yea" po zdobyciu nagrody na festiwalu na ktory jezdzi 15 lat, podczas pozowania do zdjec z dyrektorem Berlinale mowi do niego "Dieter" przywolujac go do porzadku zeby ladnie pozowal. To nie kultura. Od lat wpycha swoje filmy czy do Cannes, czy do Wenecji, bezskutecznie. Szkoda na jej filmy pieniedzy.

  • Wojciech Pielecki 2018-03-03 20:54:58

    Oj, jakiś Pan zazdrosny. A poza tym - kultury! O kobiecie Pan pisze...

Dodajesz jako: Zaloguj się