:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

Piotr Kraśko, z żoną i trójką dzieci, nowym obywatelem Mokotowa, a precyzyjniej – Sadyby

Na Sadybie Piotr Kraśko mieszka już prawie rok. Najbardziej z tej przeprowadzki cieszą się dzieci. Jest bowiem w okolicy sporo miejsc zabaw, a także blisko do szkoły.

Piotr Kraśko ma 46 lat. Jest żonaty po raz drugi. Po rozwodzie z Dominiką Czwartosz, córką dwojga psychologów, bizneswomen, znaną z rynku ubezpieczeniowego, związał się z Karoliną Ferenstein, z którą ma dwóch synów – Konstantego i Aleksandra, a także córkę Laurę. Karolina ma 41 lat, pasjonuje się jazdą konną. Jej rodzice mają na Mazurach stadninę, w której rodzina Kraśków chętnie przebywa, kiedy tylko może.

W domu na Sadybie każde dziecko ma swój pokój. Mała Laura też, chociaż póki co wystarczy jej wózek i nosidełko. Niedawno odbyła się tam sesja zdjęciowa „Gali”, na której po raz pierwszy pokazali się w komplecie. „To właśnie jest nasze bogactwo: rodzina, miłość, przyjaźń” – napisała na Instagramie Karolina. Po tej sesji największe zainteresowanie wzbudziła najmłodsza córka, Laura. „Jest urocza”, „Malutka skradła mi serce!” - zachwycali się internauci.

Dwa lata temu Piotr Kraśko został zwolniony z TVP, po 25 latach pracy. Natychmiast kupiła go TVN, gdzie razem z Kingą Rusin (też obywatelką Mokotowa) prowadzi program „Dzień dobry TVN”, a także programy informacyjne w TVN Biznes i Świat. A Karolina? Wychowuje dzieci i… Sadyba jej się podoba!

Fot. Jastrząb Post i Instagram


piotr kraśko, z żoną i trójką dzieci, nowym obywatelem mokotowa, a precyzyjniej – sadyby - komentarze opinie

  • gość 2018-01-14 16:19:02

    I tak te mendy komunistyczne, z dzida pradziada, nadal mają się dobrze. Dziadek w KC PZPR, tatuś w Zarządach RTV - i mamy Kraśkę w nowym pokoleniu, czerpiącym zyski z przeszłości rodzinnej. Bez tych koligacji byłby zerem !

  • Tfu - niezalogowany 2018-07-23 14:22:31

    Dodajmy do kompletu macochę Terentiew oraz kuzynkę Richardson (Zamachowską). Eugeniczna słabizna.

Dodajesz jako: Zaloguj się