:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Pożar warsztatu samochodowego na Służewie, od którego zajął się budynek mieszkalny

Ten pożar warsztatu samochodowego nastąpił wieczorem 1 marca br. na terenie ul. Podbipięty 30. Od ognia w warsztacie zajął się tez sąsiedni budynek mieszkalny.

W akcji gaszenia pożaru brało udział sześć zastępów strażackich i dwie długie drabiny z wysięgnikiem. Poszkodowanych wśród ludzi, na szczęście, nie ma. Natomiast mieszkańcy budynku obok zostali ewakuowani w trybie ekspresowym i przeczekali akcję gaśniczą w zorganizowanym punkcie sanitarnym.
Spalony warsztat znajduje się w pobliżu skrzyżowania ulic Wałbrzyskiej i Rolnej, niedaleko stacji metra Służew. Prawdopodobną przyczyną było rozszczelnienie i wybuch butli z gazami technicznymi.

W piątek (2 marca br.) trwały prace rozbiórkowe poddasza i dogaszanie zgliszcz. Niestety, czynności 18. już zastępów straży pożarnej utrudniały zamarznięte hydranty.

Fot. KM PSP

Czytaj też:

https://imokotow.pl/artykul/plonie-warsztat-samochodowy/390733

 

pożar warsztatu samochodowego na służewie - komentarze opinie

  • Magdalena Stolarczyk 2018-03-03 23:50:10

    Jesteśmy bliskimi sąsiadami - Klinika Zdrowia Duo-Med ul. Rolna 195 chętnie włączymy się w pomoc poszkodowanym w pożarze .

Dodajesz jako: Zaloguj się