:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Rodzina ze Służewa, której dom strawił pożar, potrzebuje natychmiastowej pomocy!

Pisaliśmy wczoraj (2 marca br.) o pożarze, od którego zajął się budynek mieszkalny. Żyła tam rodzina pana Roberta, która nagle znalazła się na bruku w mrozie i beznadziei. Trzeba im pomóc.

Pan Robert zajmuje się teraz sprawami najpilniejszymi. Nie jest w stanie odpowiadać na dociekliwe pytania mediów. Dziękuje – póki co – za okazane do tej pory współczucie i pomoc. W rozmowie z portalem SND mówi, że w schronieniu, które znaleźli, mają już zagwarantowane sprzęty AGD, prosi, aby wstrzymać się ze zbiórką rzeczy materialnych.

„W imieniu rodziny Pana Roberta serdecznie wszystkim dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i obiecujemy informować Was na bieżąco o sytuacji i potrzebach poszkodowanej rodziny – piszą koordynatorzy akcji. – Aby dowiedzieć się, co już jest, czego jeszcze potrzeba oraz jak i kiedy można to przekazać, prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z Panem Marcinem  (kom. 600 511 756)”.

Strona gdzie można dokonać wpłaty dla poszkodowanych to: 

https://zrzutka.pl/8hnjy7

Pomimo że kwota docelowa (5000 zł) została osiągnięta, to cały czas zbieramy... liczy się każdy grosik i każda złotówka...

Fot. SND/Fb

rodzina ze służewa, której dom strawił pożar, potrzebuje natychmiastowej pomocy! - komentarze opinie

  • Magdalena Stolarczyk 2018-03-03 23:52:20

    Klinika Zdrowia Duo-Med ul. Rolna 195 chętnie włączy się do pomocy . Prosimy o kontakt 510 783 777

Dodajesz jako: Zaloguj się