:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Czy Maciej Musiał i Dawid Kwiatkowski są przyjaciółmi? Widziani byli w Galerii Mokotów?

Czy Maciej Musiał i Dawid Kwiatkowski są przyjaciółmi? Widziani byli w Galerii Mokotów?

Podobno obaj – Maciej Musiał i Dawid Kwiatkowski – widziani byli niedawno w Galerii Mokotów, jak kupowali jakieś „damskie prezenty”. Dla kogo? Dla dziewczyny jednego lub drugiego? A może dla obu?

Jak mówią ci, którzy ich znają, zaprzyjaźnili się trzy lata temu w czasie pobytu w Hiszpanii, gdzie wyjechali na wspólny wypoczynek. Na Costa Brava balowali równo. Często bawili się wspólnie w jednym z klubów. Po wpisie Kwiatkowskiego na Facebooku można się domyślać, że nie oszczędzali się na imprezie: „Made in Poland, destroyed in Spain (Stworzeni w Polsce, zniszczeni w Hiszpanii), Maćko już w Polsce, na mnie czas jutro” - napisał Dawid w swoim poście.

Widziani też byli na urodzinowej imprezie u znanej blogerki Jessiki Mercedes. Obaj dość czule traktowali jubilatkę.

Obaj uwielbiają poza tym bajeranckie samochody, warte grubo ponad 100 tys. złotych. Maciej jeździ Hyundaiem Veloster Turbo, a Dawid – bmw X1 Crossover. Ale nie konkurują na samochody.

22 kwietnia 2017 r. Maciej Musiał być widziany w „Stodole” na koncercie Dawida. Dzisiaj (12 sierpnia br.) o godz. 14 odbędzie się premiera najnowszego teledysku obozowego, nagranego na tzw. Obozie Muzycznym z Dawidem Kwiatkowskim. Gdzie odbywa się ten obóz? Maciej Musiał wie. A czy będzie?

Na zdjęciu: na wspólnych wczasach...

Fot. bezuzyteczna.pl

Czytaj też:

http://imokotow.pl/artykul/przyjacielem-dawida-kwiatkowskiego/265568

 

 

maciej musiał i dawid kwiatkowski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Relacje, - więcej informacji