:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Przyjacielem Dawida Kwiatkowskiego nie jest Maciej Musiał, tylko Patryk Pniewski!

Przyjacielem Dawida Kwiatkowskiego nie jest Maciej Musiał, tylko Patryk Pniewski!

Po naszej dzisiejszej publikacji „Czy Maciej Musiał i Dawid Kwiatkowski są przyjaciółmi?” otrzymaliśmy od jego fanek i fanów sporo korespondencji, a ich wspólny temat to Patryk Pniewski.

To Patryk Pniewski jest prawdziwym przyjacielem Dawida Kwiatkowskiego – piszą. Maciek Musiał był z nim tylko na wakacjach i spotykają się incydentalnie. A z Patrykiem ciągle.  Wystarczy poczytać:

List 1

„To fantastyczny aktor, który zagrał Krystiana w „Pierwszej miłości” – pisze Andrzej K. – Wystąpił również w serialu „Komisarz Alex” jako Jasiek, a także wystąpił w Teatrze Capitol we Wrocławiu w spektaklu „Joplin”. No i w serialu „Belfer”, razem z Maciejem Stuhrem”.

List 2

„Chłopaki poznali się w Tańcu z Gwiazdami w Polsacie i od razu się polubili. Wcale nie byli konkurencją. To nawet Dawid go tam ściągnął. Znają się, bo dość blisko siebie mieszkali – na Dolnym Śląsku” – pisze Eugenia Europa.

List 3

„Patryk nie jest żadną konkurencja dla Dawida, choć pisały po Tańcu z Gwiazdami plotkarskie media. Oni znają się od dzieciństwa i przyjaźnią od zawsze. I jeden drugiemu niczego nie zazdrości. Zresztą jeden śpiewa, a drugi jest aktorem. I tyle!”

A co sam Patryk?

„Pamiętajcie, że też jestem człowiekiem, mam uczucia i nie uważam się za Gwiazdę. Do gwiazdy bardzo mi daleko, dopiero co kończę studia, wszystko dzieje się bardzo szybko, jestem na początku swojej drogi, więc mam nadzieję, że widzowie mnie zaakceptują, dadzą szansę... i będziemy się wspólnie wszyscy dobrze bawić...” - napisał na Facebooku.

Zamieszczamy i…prostujemy? A co to ma wspólnego z Mokotowem? Wielbiciele obu. Tego nie badaliśmy, ale – sadząc po odzewie – obaj mają ich sporo. I Maciej Musiał też.

Fot. fandoms.pl

Czytaj też:

http://imokotow.pl/artykul/czy-maciej-musial-i/265512

 

przyjacielem dawida kwiatkowskiego nie jest maciej musiał, tylko patryk pniewski! - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Listy czytelników, - więcej informacji