:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

IV edycja Girls Do IT na SGH

Zapowiedzi, edycja Girls - zdjęcie, fotografia

Pragniemy z wielką przyjemnością zaprosić wszystkich studentów warszawskich uczelni do udziału w IV edycji projektu Girls do IT, organizowanego w ramach Studenckiego Koła Naukowego Informatyki SGH. 
Girls do IT jest czterodniowym cyklem praktycznych warsztatów z zakresu programowania i nowych technologii. Warsztaty prowadzone są przez przedstawicieli kluczowych firm działających w branży IT.
Celem organizatorów wydarzenia jest zapoznanie studentów z możliwościami, które oferuje branża nowych technologii i pomoc w świadomym wyborze przyszłej ścieżki zawodowej. Wydarzenie ma za zadanie pokazać, że każda osoba, bez względu na płeć, jest w stanie osiągnąć sukces.

Konferencja odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej (aleja Niepodległości 162, 02-554 Warszawa, Polska), w dniach 19-22 marca 2018.

Więcej informacji na temat samego wydarzenia, programu prelekcji oraz rejestracji znajdą państwo na stronie internetowej: http://git2018.pl/

Zachęcamy do udziału!

IV edycja Girls Do IT na SGH komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się