:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Pyton tygrysi wreszcie odnaleziony! Koniec epopei, akurat na ciszę wyborczą...

Mamy prezent na ciszę wyborczą. Służba Ochrony Ratownictwa Zwierząt Animal Rescue Polska poinformowała nas, że pyton tygrysi, którego szukały różne służby w Polsce przez wiele miesięcy, został wreszcie odnaleziony.

Ten komunikat brzmi tak: „W godzinach wieczornych otrzymaliśmy zgłoszenie o znalezieniu Pytona Tygrysiego na drodze pomiędzy Sulejowem a Piotrkowem Trybunalskim. Ranne zwierzę szukało możliwości wygrzania się na asfalcie. Na pomoc zwierzęciu ruszyli wolontariusze Fundacji Animal Rescue Polska oraz Lekarze z kliniki Gabor Vet. Ponad 2-metrowy Pyton Tygrysi w nocy trafił do szpitala dla Gadów prowadzonego przez Lekarza Weterynarii Gabora Kamińskiego. Zwierzę jest ranne i wymaga przeprowadzenia operacji, która odbędzie się dziś”.

Cieszymy się z tego faktu nie tylko dlatego, że doniesienia o pytonie okazały się prawdziwe, ale także dlatego, że wreszcie będziemy mogli… spać spokojnie, a cisza wyborcza wypełni się informacjami o gadzie, który przez kilka miesięcy dominował w medialnych newsach. Może to i dobrze, że dał sie odnaleźć właśnie teraz, na koniec kampanii wyborczej, równie jadowitej jak on?
Fot. Fb/ARP i Radek Łoś

pyton tygrysi - komentarze opinie

  • gość 2018-10-19 21:13:08

    Tylko on nie jest jadowity...

  • Wojciech Pielecki 2018-10-19 23:07:14

    Oj, różnie mówią. Podobno i posła potrafi zeżreć...

Dodajesz jako: Zaloguj się